БК «ЗОЛОТОЙ ВЕК» ФФВ ЦДПУ-КДЮСШ-4» продовжує переможну ходу в Першій лізі!

110

У другому поєдинку сьомого туру чемпіонату золоті вдруге впевнено здолали непоступливих «Вінницьких Зубрів» – 82:67 (17:13, 17:13, 31:20, 17:21).

Як і в першому матчі туру, у неділю вінничани протиставили «золотим» серйозний опір. Гості активно провели першу чверть, протягом якої одного разу навіть вийшли вперед у рахунку – 11:12. Втім вже у наступній атаці Дмитро Баранов точною «трьошкою» повернув статус-кво кропивничанам, які виграли стартовий відрізок зустрічі – 17:13.

У не менш запеклій боротьбі пройшла і друга десятихвилинка. І хоч перевагою як по грі, так і по рахунку володіли хлопці Андрія Бабенка, вінничани продовжували боротьбу й намагалися не пустити гравців «Золотого Века» в суттєвий відрив.

Переломною у протистоянні стала третя чверть, протягом якої кропивничани просто  «перестріляли» суперників з-за дуги. Особливо цьому посприяли чотири (!) «трьошки» Антона Мельніка, які двома своїми дальніми кидками закріпив Богдан Сосой. У гостей на таку результативність «золотих» відповіді не знайшлося, що дозволило хлопцям Андрія Бабенка спокійно довести зустріч до перемоги й у заключній чверті. Чергова перемога кропивничан стала вдвічі ціннішою для нашої команди в день народження головного тренера!

У неділю результативними діями у складі БК «ЗОЛОТОЙ ВЕК» ФФВ ЦДПУ-КДЮСШ-4» відзначилися Олександр Дробязко (дабл-дабл – 25 очок, 17 підбирань), Антон Мельнік (24 очки, 11 підбирань), Богдан Сосой (14 очок, 7 передач), Руслан Фортуна (5 очок, 3 передачі), Олександр Хапун (4 очки, 8 підбирань), Іван Рибченко (3 очки, 2 підбирання), Дмитро Баранов (3 очки, 2 підбирання), Богдан Ткаченко (2 очки, 1 підбирання, 1 передача), Юрій Курячий (2 очки, 1 підбирання, 1 передача), Вадим Огородник (1 підбирання).