БК «ЗОЛОТОЙ ВЕК» ФФВ ЦДПУ-КДЮСШ-4» вдруге не залишив шансів херсонській «ХДУ-Авто-Плазі»

253

У  другому  домашньому  матчі  8-го  туру  чемпіонату  України  з  баскетболу в  Першій лізі  кропивничани  знову  розгромили  херсонський  БК «ХДУ-Авто-Плаза»  –  86:54 (18:18, 12:7, 28:13, 28:16).

На відміну від суботньої гри, в неділю херсонці активно провели стартову десятихвилинку, яку в підсумку змогли звести до нічиєї.

Втім уже в наступній чверті «золоті» мінімально повели в рахунку, а після великої перерви остаточно зламали спротив херсонських баскетболістів.

Чергова перемога стала для кропивничан 16-ю у нинішньому сезоні в Першій лізі!

У неділю результативними діями у складі господарів відзначилися Олександр Дробязко (трипл-дабл – 27 очок, 18 підбирань, 11 перехоплень), Антон Мельнік (26 очок, 9 підбирань), Богдан Сосой (18 очок, 6 передач), Іван Рибченко (2 очки, 5 передач, 4 підбирання), Олександр Хапун (2 очка, 2 підбирання), Руслан Фортуна (4 очки, 5 передач) та Богдан Ткаченко (7 очок, 2 підбирання).