БК ЗОЛОТОЙ ВЕК-ФФВ ЦДПУ-КДЮСШ-4 впевнено перемагає у Дніпрі

306

У першому виїзному матчі 9-го туру чемпіонату України з баскетболу серед команд Першої ліги (Група 2) «золоті» в Дніпрі впевнено перемогли баскетболістів ІНВАСПОРТу-ДОС-ДЮСШ-2 – 104:48 (12:12, 44:7, 16:19, 32:10).

Дніпровсько-кропивницьке протистояння можна охрестити битвою фаворита із аутсайдером. Підопічні Андрія Бабенка в нинішньому сезоні впевнено перемагають у кожній грі в Першій лізі, очолюючи Групу 2. Натомість дніпряни замикають турнірну таблицю, маючи у своєму пасиві 16 поразок у 16 матчах.

Сьогодні, 2 березня, в першому матчі в Дніпрі сенсації не сталося, і команди прогнозовано продовжили свої серії. Кропивничани, у складі яких черговий шанс отримали молоді гравці команди, переконливо здолали господарів.

Незважаючи на те, що стартову чверть дніпряни звели до нічиєї, ще до перерви «золоті» фактично зняли питання щодо переможця в першій зустрічі. У третій чверті господарі спромоглися здивувати кропивничан, мінімально вигравши період – 19:16, але ходу гри це особливим чином не змінило. Хлопці Андрія Бабенка розбили своїх суперників і в заключні десять хвилин ігрового часу, здобувши у підсумку чергову впевнену перемогу для «Золотого Века» – 104:48 (12:12, 44:7, 16:19, 32:10).

В понеділок результативними діями у складі «золотих» відзначилися Олександр Дробязко (27 очок, 6 підбирань), Антон Мельнік (24 пункти, 4 перехвати), Богдан Сосой (17 передач, 5 очок), Руслан Фортуна (3 підбирання), Богдан Ткаченко (4 очки, 6 передач), Олександр Хапун (14 очок, 7 підбирань), Іван Рибченко (13 очок, 3 підбирання), Артур Коміссаров (5 очок, 6 підбирань), Вадим Огородник (8 очок, 7 підбирань), Юрій Курячий (4 очки, 6 підбирань).

Зазначимо, завтра, 3 березня, команди проведуть другу гру туру. Початок матчу об 11:45.