БК «ЗОЛОТОЙ ВЕК» ФФВ ЦДПУ-КДЮСШ-4» закінчив рік перемогою над «Рухом Молоді»!

338

Кропивницький баскетбольний клуб «ЗОЛОТОЙ ВЕК» ФФВ ЦДПУ-КДЮСШ-4» переможно закінчив 2019-й рік, пройшовши осінній відрізок в Першій лізі без поразок! У неділю, 8-го грудня, кропивничани вдруге здолали білоцерківський «Рух Молоді-Спортліцей» – 94:76 (16:10, 17:26, 31:19, 30:21), здобувши десяту перемогу в десяти матчах чемпіонату!

На відміну від суботнього поєдинку, у якому господарі просто не помітили гравців «Руху Молоді» – 117:70 (33:21, 25:15, 30:19, 29:15), в неділю білоцерківці дали справжній бій «золотим». Вигравши стартову десятихвилинку – 16:10, вже у другій чверті кропивничани втратили всю свою перевагу й пішли на велику перерву, мінімально поступаючись у рахунку – 33:36. Втім, у другій половині зустрічі підопічні Андрія Бабенка знову взяли гру під свій контроль й переломили хід зустрічі на власну користь. У напруженій боротьбі господарі впевнено виграли дві заключні чверті, вкотре підтвердивши свій клас – 94:76 (16:10, 17:26, 31:19, 30:21).

У складі «золотих» традиційно потужно зіграли Антон Мельнік (черговий дабл-дабл – неймовірні 39 очок, 15 підбирань), Олександр Дробязко (черговий дабл-дабл – 20 очок, 12 підбирань), Богдан Сосой (15 очок, 7 передач).  Відзначимо також результативні дії на майданчику Богдана Ткаченка (7 очок, 6 підбирань), Олександра Хапуна (6 очок, 4 підбирання), Івана Рибченка (2 очки, 3 підбирання), Руслана Фортуни (3 очки) і Артура Коміссарова (2 очки, 1 передача).