Невдала субота для кропивницьких баскетболістів

460

У суботу, 17 березня, обидві команди «Золотого Века» зазнали поразок. Головний колектив у Вищій лізі на виїзді поступився «Харківським Соколам» – 94:72 (19:8, 24:26, 20:16, 31:22). А дубль під керівництвом Андрія Бабенка вдома не зміг створити сенсацію у грі з одним із лідерів «Групи 2» Першої ліги криворізьким «КДПУ» – 79:105 (29:23, 14:22, 19:29, 17:31).

Для команди Георгія Ступенчука у Харкові доленосною стала перша чверть, у ході якої кропивничани відпустили господарів у суттєвий відрив – 19:8. Надалі команди відносно на рівних протистояли один одному, але здобута у дебюті зустрічі перевага в рахунку фактично вирішила підсумок першої гри двохматчевого протистояння. Незважаючи на поразку, у складі «Золотого Века» однозначно слід відзначити результативність Сергія Юрченка (17 очок, 9 підбирань), Дмитра Антонця (15 очок), Владислава Унгуряна (13 очок, 9 підбирань) і Богдана Сосоя (10 очок).

Першу половину зустрічі домашнього поєдинку проти криворізького «КДПУ» в рамках чемпіонату України серед команд Першої ліги «Золотой Век-2» точно може занести собі в актив. У бажанні хлопцям Андрія Бабенка однозначно не відмовиш. Як і в майстерності деяких досвідчених і молодих гравців «золотих». Але подекуди прості помилки і в захисті, і в нападі дозволяли більш командно досвідченим криворізьким баскетболістам щоразу нівелювати перевагу господарів у рахунку. Вигравши стартову десятихвилинку з різницею у шість пунктів, кропивничани допустили забагато помилок у другій чверті і дозволили гостям піти на велику перерву в статусі лідера – 43:45. Після перерви характер гри не змінився. Господарі з неймовірним бажанням і реальними шансами на успіх йшли вперед і намагалися зламати опір криворізьких баскетболістів, які, натомість, раз за разом підловлювали гравців Андрія Бабенка на помилках і збільшували власну перевагу в рахунку. Грізною зброєю в матчі та нерозв’язною проблемою для кропивничан стали дальні точні кидки лідера гостей Артема Водолазького, який напрацював за гру для своєї команди досить солідний показник у 35 очок. Кропивничан у свою чергу традиційно вів за собою Олександр Петров (33 очки). Але ні його зусиль, ні зусиль його партнерів Микити Мизя (12 очок), Руслана Фортуни (9 очок) і Владислава Лукінського (8 очок) не вистачило для підсумкового загального командного успіху.

Нагадаємо, у неділю, 18 березня обидві команди «Золотого Века» проведуть повторні ігри у своїх першостях. Команда Георгія Ступенчука намагатиметься реабілітуватися за суботню поразку із «Харківськими Соколами». Початок зустрічі о 14:00. А «Золотой Век-2» у рідних стінах намагатиметься вирвати одну перемогу у протистоянні із криворізьким «КДПУ». Початок гри о 12:00. Запрошуємо вас відвідати гру «Золотого Века-2» і підтримати улюблену команду на її шляху до перемоги! ВХІД ВІЛЬНИЙ.