Перемога у конкурентному матчі

143

Баскетболісти «Золотого Века» здобули чергову впевнену перемогу в першій грі п’ятого туру чемпіонату України серед команд Першої ліги. На власному майданчику кропивничани не залишили шансів херсонському БК «ХДУ-АВТО-ПЛАЗА» – 79:61 (19:14, 33:13, 10:21, 17:13).

Незважаючи на те, що беззаперечним фаворитом цього протистояння є саме хлопці Андрія Бабенка, вже у першій чверті суботнього матчу херсонці дали зрозуміти, що «легкої прогулянки» кропивничанам у цих іграх не слід очікувати. Досвідчені «золоті» хоч і заволоділи перевагою, однак гості намагалися не відпускати своїх суперників надто далеко в рахунку.

І те, що вдалося баскетболістам «АВТО-ПЛАЗИ» в першій чверті, вони з легкістю провалили у другій десятихвилинці. Підопічні Андрія Бабенка додали грі ще більше обертів і, як наслідок, досить легко раз-по-раз вражали кошик гостей. Вже на екваторі другого періоду гри після точних трьохочкових кидків Богдана Ткаченка і Дмитра Баранова, який, до слова, провів одну із найкращих ігор у цьому сезоні, херсонці змушені були взяти-тайм аут, щоб хоч якось змінити перебіг подій на майданчику. Пауза гостям не допомогла, тоді як кропивничани продовжували йти вперед, легко долаючи оборону суперників – 52:27 – перша половина зустрічі була повністю за «золотими».

До честі херсонської команди, після великої перерви вони не виключились з боротьби й зберегли інтригу в матчі аж до середини заключної чверті. У ці хвилини у кропивничан дещо розладилася гра в нападі, тоді як у гостей «пішов кидок» й вони поступово почали скорочувати відставання в рахунку. Вже у четвертій десятихвилинці баскетболісти «ХДУ-АВТО-ПЛАЗИ» наблизилися до «золотих» на відстань 11 очок – 68:57. Однак зачепитися за щось більше хлопці Андрія Бабенка своїм суперникам не дозволили й спокійно довели гру до впевненої перемоги – 79:61.

У суботньому поєдинку результативними діями у складі «Золотого Века» відзначилися Богдан Сосой (17 очок, 6 передач), Антон Мельнік та Олександр Дробязко (в обох – по 15 очок і 8 підбирань), Дмитро Баранов (14 очок, 4 передачі, 3 підбирання), який феєрив по ходу зустрічі, двічі вколотивши у кошик херсонців слем-данк, Богдан Ткаченко (8 очок, 2 підбирання), Іван Рибченко (7 очок, 4 передачі), Олександр Хапун (3 пункти, 1 підбирання) та Юрій Курячий (2 підбирання).

Нагадаємо, завтра, 29 листопада, команди проведуть повторну гру туру. Початок зустрічі о 12:00. Матч відбудеться без глядачів. Пряму трансляцію поєдинку можна переглянути на офіційному каналі баскетбольного клубу «Золотой Век» в YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCGYOIICDKNInPiPlK423nhw