Переможний старт «Золотого Века-2» у Першій лізі!

217

Перший тур чемпіонату України 2018/2019 років серед команд Першої ліги молодіжка «Золотого Века» завершила зі стопроцентним результатом! У другому матчі туру підопічні Андрія Бабенка вдруге подужали дніпровський «Інваспорт-2» – 76:61 (17:25, 17:16, 18:11, 24:9).

Недільний матч виявився не менш напруженим за першу гру туру. При чому переломити хід поєдинку, який складався не на користь дублю «золотих», кропивничани змогли лише у другій половині зустрічі.

На відміну від суботнього поєдинку, у неділю початок зустрічі був за дніпровською командою. У середині стартової десятихвилинки гості завдяки вдалим діям у нападі Павла Рязанцева і Богдана Ревенка забезпечили «Інваспорту-2» шість очок переваги. Господарі в цей момент гри провели декілька невдалих атак, і лише після «трьошки» і точного двохочкового Богдана Ткаченка змогли дещо наздогнати дніпрян в рахунку. Однак остаточно віднайти свою гру команді Андрія Бабенка поки не вдавалося. У декількох атаках поспіль м’яч після кидків кропивничан просто відмовлявся потрапляти у кошик. Натомість гості свої нагоди реалізували і пішли на першу перерву в зустрічі, ведучи в рахунку – 17:25.

У другій чверті на майданчику точилася справжня чоловіча боротьба, під час якої і кропивничанам, і дніпрянам було досить важко реалізовувати власні нагоди під кошиком суперників. Однак гості поступово все ж збільшували відрив у рахунку, який до середини чверті склав уже десять очок – 21:31. Господарі будь-що намагалися ще до великої перерви скоротити відставання до мінімуму. Спочатку Богдан Ткаченко за 01:30 до кінця періоду забив важливий двохочковий. Після чого гості помилилися у захисті, а Іван Рибченко і Дмитро Ходоровський встановили остаточний рахунок у першій половині грі – 34:41 – гості були попереду.

На початку третьої чверті підопічні Андрія Бабенка перевернули все з ніг на голову. Кропивничани не лише відновили паритет у зустрічі, а й вийшли вперед! На початку періоду чи не найактивнішим у складі «золотих» був Богдан Ткаченко, який двічі влучив із середньої дистанції і скоротив відставання до мінімуму. А наступна ж атака господарів остаточно вирівняла становище «Золотого Века-2»: Євген Саламах поклав «трьошку» – 43:43! Далі – більше! Євген заробляє ще два пункти. А після Богдан Ткаченко дуже вчасно ще раз влучає здалеку – 48:43. Втім до кінця чверті молодіжці «золотих» втримати мінімальну перевагу  не вдалося. Дніпряни зробили ривок і зрівняли рахунок – 52:52.

Відчувши, що називається, «запах крові», команду Андрія Бабенка було вже не спинити! На початку заключної десятихвилинки Микита Бурлака і невтомний Богдан Ткаченко точним двохочковим і двома штрафними знову вивели господарів вперед. Далі своє слово сказав Руслан Фортуна, який вже у наступній атаці поклав «трьошку», до якої додав ще один точний кидок із середньої дистанції. У гостей розладилася гра у нападі, а от господарі, після точного двохочкового Івана Рибченка, вийшли вперед на 11 пунктів – 65:54! Оговтатися від такого удару дніпряни так і не змогли, а останні спроби врятувати матч і зачепитися у Кропивницькому бодай за якісь очки не увінчалися успіхом – 76:61 (17:25, 17:16, 18:11, 24:9) – «Золотой Век-2» переможно починає новий сезон у першій лізі!

Найрезультативнішими  гравцями у складі кропивничан в неділю стали Богдан Ткаченко (31 пункт, 6 підбирань), Руслан Фортуна (17 очок, 8 підбирань), Іван Рибченко (11 очок, 4 підбирання).