Переможний уїк-енд

353

У неділю, 10 грудня, обидві команди «Золотого Века» закріпили суботній успіх двома повторними перемогами у вищій та першій лізі. Як і вчора, сьогодні першими у бій вступили гравці «Золотого Века-2», які не без труднощів вдруге здолали опір херсонського БК «Автоплаза» – 87:84 (24:25, 21:26, 24:19, 18:14). А от хлопці Георгія Ступенчука вдруге досить легко перемогли «Харківських Соколів» – 114:74 (25:22, 28:18, 26:20, 35:14).

Недільні поєдинки «Золотого Века» і «Золотого Века-2» пройшли за схожим сценарієм, що і днем раніше. Мінімально поступившись у стартових двох десятихвилинках, підопічні Андрія Бабенка зусиллями своїх лідерів Олександра Петрова (дабл-дабл – 24 очки, 14 підбирань), Микити Мизя (29 очок), Олега Фустія (15 очок), Руслана Фортуни (9 очок, 6 підбирань) і Владислава Лукінського (8 очок, 8 підбирань) остаточно переломили хід гри вже у другій половині зустрічі, здобувши другу мінімальну перемогу у протистоянні. Окрім перемоги варто відзначити ще одну приємну новину для «золотих»: склад другої команди підсилив досвідчений Євген Мутель, який з 2012 по 2014 роки захищав кольори місцевого БК «Кіровоград-2».

Дещо легшою за суботній поєдинок виявилася для гравців основної команди «Золотого Века» повторна зустріч із «Харківськими Соколами». З перших хвилин звітного матчу підопічні Георгія Ступенчука заволоділи ініціативою і вийшли вперед  у рахунку. Упродовж першої половини зустрічі харків’янам час від часу вдавалося нав’язувати кропивничанам боротьбу. Однак на велику перерву команди вже пішли за суттєвої переваги господарів – 34:24. У двох наступних десятихвилинках кропинвицькі баскетболісти продовжували збільшувати відрив у рахунку, який сягнув у підсумку аж 40 очок! – 114:74 (25:22, 28:18, 26:20, 35:14). У складі «Золотого Века» посприяли розгрому харків’ян Богдан Сосой (дабл-дабл – 17 очок, 10 передач), Сергій Юрченко (15 очок), Владислав Унгурян (23 пункти), Олександр Дробязко (14 очок), Олексій Масальський (14 очок).