Подарунок тренеру на День Народження

481

У повторній грі туру другого етапу чемпіонату України серед команд Вищої ліги гравці «Золотого Века» подарували наставнику команди Андрію Бєлозерському, який сьогодні відзначає 55-річний ювілей, видовищну і результативну перемогу над рівненським «БК-93 ОШВСМ» – 83:53 (14:9, 19:19, 24:12, 26:13).

З перших секунд звітного протистояння господарі понеслися здобувати перемогу. Однак протягом першої половини гри рівнянам вдавалося фактично на рівних протистояти гравцям «Золотого Века». Все змінилося після великої перерви: кропивничани остаточно заволоділи перевагою і почали швидко відриватися в рахунку. Особливо вдало в другій половині зустрічі кропивницькі баскетболісти реалізовували дальні кидки.

Найвпевненіше в цьому компоненті гри почував себе Євген Ворнік, який у другій і четвертій чвертях тричі влучав здалеку. Гостра гра попереду і надійна оборона забезпечили господарям перемогу з різницею в 30 очок. Найрезультативнішими гравцями в складі нашої команди сьогодні стали Олександр Дробязко (27 очок, 7 підбирань), Андрій Куліш (12 очок, 11 підбирань), Євген Ворнік (20 очок, 8 підбирань) та Гліб Бузько (6 очок, 10 передач). Проте й інші гравці команди виконали величезний обсяг роботи, щоб потішити свого наставника не лише перемогою, а й вдалою командною грою.