Поразка, яка залишає шанси на успіх

1049

У повторній грі передостаннього перед іграми плей-офф туру чемпіонату України серед команд Першої ліги «Золотой Век-2» вдруге поступився на виїзді херсонському БК «Автоплаза» – 104:90 (37:21, 15:14, 24:25, 28:30).

На відміну від першої гри туру, на старті недільного поєдинку команда Андрія Бабенка фактично відразу опинилася в ролі наздогоняючої. Херсонці активно розпочали поєдинок і вже до середини чверті забезпечили собі десятиочкову перевагу в рахунку. Кропивничанам у цей момент зустрічі очки давалися вкрай складно. Гості не реалізували багато нагод під щитом суперників, а два точні дальні кидки Євгена Саламахи наприкінці чверті допомогли «золотим» більш-менш зберегти інтригу у протистоянні – 37:21. І хоча такий відрив у рахунку на фоні непоступливого суперника подолати було досить складно, кропивницькі баскетболісти продовжували йти вперед в надії вирівняти становище на майданчику. У наступних трьох десятихвилинках на паркеті точилася приблизно рівна гра. Однак здобута на початку зустрічі перевага господарів у підсумку вирішила долю протистояння на користь херсонської команди.

У неділю найрезультативнішими гравцями у складі «Золотого Века» стали Микита Мизь із неймовірними 42 очками у власному активі, Владислав Лукінський (6 очок, 10 підбирань), Руслан Фортуна (12 очок, 6 підбирань), Олександр Хапун (10 очок, 5 підбирань) і Євген Саламаха (11 очок).

Незважаючи на дві поразки у ключовому для себе протистоянні у Херсоні у дублю «Золотого Века» залишаються хороші шанси на вихід в плей-офф. Для цього команді Андрія Бабенка достатньо буде перемогти у заключному домашньому турі, який відбудеться наступними вихідними, 31 березня – 1-го квітня. У гості до Кропивницького завітають баскетболісти «Миколаєва-2».