«Золотой Век-2» вдруге поступився у Херсоні

80

Молодіжка Андрія Бабенка дала справжній бій більш досвідченому БК «Авто-Плаза», зазнавши мінімальної поразки – 95:83 (27:22, 24:14, 17:26, 27:21).

Молоді гравці «Золотого Века-2» продовжують псувати нерви усім без винятку командам Групи 2 у Першій лізі. Після суботньої поразки у другій грі туру дубль «золотих» зробив усе можливе для того, щоб вкотре відібрати очки в одного із лідерів групи. Команда Андрія Бабенка фактично на рівних провела стартову десятихвилинку, однак надалі досвід господарів дався взнаки. Вже у другій чверті херсонці заволоділи ініціативою і до кінця періоду довели свою перевагу в рахунку до 15 пунктів – 51:36.

Однак завчасно здаватися на користь переможців – це не про хлопців Андрія Бабенка. У двох наступних десятихвилинках гравці «Золотого Века-2» за грою переважали своїх опонентів і у підсумку до мінімуму скоротили відставання в рахунку. На жаль для кропивницьких вболівальників, зачепитися за щось більше у цій зустрічі молодіжці «золотих» так і не вдалося – 95:83 (27:22, 24:14, 17:26, 27:21) – достойна поразка «Золотого Века-2».

У другому матчі туру у складі кропивничан результативними діями на майданчику відзначилися Руслан Фортуна (дабл-дабл – 17 очок, 11 підбирань), Олександр Хапун (дабл-дабл – 16 очок, 11 підбирань), Євген Саламаха (20 очок), Ярослав Поярков (16 очок) і Богдан Ткаченко (12 очок).