«ЗОЛОТОЙ ВЕК-ФФВ ЦДПУ-КДЮСШ-4» впевнено перемагає «БІПА-Одесу» в першій грі нового року!

273

У першій грі шостого туру «золоті» на власному майданчику розгромили одеситів – 85:58 (28:15, 24:16, 17:16, 16:11).

З перших хвилин протистояння кропивничани на правах господарів заволоділи ініціативою та досить швидко повели в рахунку. Втім, до середини першої чверті «морякам» вдалося дещо вирівняти гру – 11:11. Більшого Сосой і компанія своїм суперникам зробити не дозволили, загравши щільніше у захисті та реалізуючи свої кидки як з-за дуги, так і вдало розігруючи комбінації під кошиком «БІПИ».

До такого розвитку подій гості виявилися не готовими, поступившись у стартовій десятихвилинці – 28:15. Не оговтались «моряки» і після хвилинної перерви, а от кропивничани у другій чверті  продовжили йти вперед і вже до великої перерви фактично зняли питання стосовно переможця в першій грі туру – 52:31.

У наступних двох чвертях господарі контролювали хід поєдинку, який довели до логічної перемоги. Крім того, у заключній десятихвилинці ігровий час отримали молоді гравці команди, які відстояли у підсумку переможний результат.

У понеділок у складі «золотих» результативними діями відзначилися Богдан Сосой (дабл-дабл – 16 очок, 13 передач), Олександр Дробязко (32 очки, 9 підбирань), Антон Мельнік (20 очок, 9 підбирань), Дмитро Баранов (8 очок, 10 підбирань), Богдан Ткаченко (2 очки, 4 передачі), Іван Рибченко (2 очки, 4 підбирання), Руслан Фортуна (5 очок, 3 підбирання), Олександр Хапун (2 пункти, 2 підбирання).

У вівторок, 11 лютого, команди проведуть другу гру туру. Початок зустрічі о 13:00.

Вартість квитків: вхід на трибуну – 20 грн, на балкон – 15 грн.