«Золотой Век» мінімально поступився «Вінницьким Зубрам»

63

У повторному матчі першого туру чемпіонату України з баскетболу серед команд Першої ліги «золоті» створили неймовірний камбек, відігравши по ходу зустрічі  -23 очки. Однак під занавіс матчу господарі не змогли втримати свою перевагу в рахунку й у підсумку зазнали мінімальної поразки – 103:106 (17:31, 28:34, 30:20, 28:21).

Як і днем раніше, недільний поєдинок активніше розпочали вінничани, які вже до середини стартової десятихвилинки повели – 16:11. Андрій Бабенко взяв тайм-аут, після якого, втім, «золотим» переломити хід гри не вдалося. Натомість гості провели ще декілька вдалих атак, які звершили точними трьохочковими – 31:17.

Переломити хід гри на власну користь до великої перерви кропивничанам ніяк не вдавалося. Більше того, наприкінці другої чверті «золоті» залишилися без Олександра Хапуна і Юрія Курячого, які отримали пошкодження. Відтак варіантів для ефективної ротації складу у Андрія Бабенка залишилося обмаль. У той же час гості продовжували впевнено вести гру, а їхня перевага в рахунку після двох десятихвилинок виглядала надпереконливою – 65:45.

Третя чверть звітного протистояння стала переломною. Незважаючи на те, що до середини періоду кропивничани «горіли» – 57:80, саме з 25-ї хвилини зустрічі, після точної «трьошки» Антона Мельніка «золоті» поступово почали чіплятися за можливість відквитати відставання в рахунку. У ці хвилини вінничани знову поклалися на свої дальні кидки, які цього разу в команди не пішли: 4 кидки – 4 промахи. Це суттєво допомогло господарям «повернутися у гру».

В свою чергу у «Зубрів» дещо розладилася гра, а тому шанси «золотих» на камбек вже не виглядали такими примарними. Відзначимо те, як увійшов у гру молодий гравець «Золотого Века» Артур Коміссаров. Саме його дві «трьошки» на останній хвилині третьої десятихвилинки дозволили «золотим» впритул наблизитися до вінничан в рахунку – 75:85.

А вже до середини заключної десятихвилинки підопічні Андрія Бабенка нівелювали перевагу гостей – 91:91, які у цей відрізок гри багато фолили й продовжували «мазати» з-за дуги. Після двохочкового Івана Рибченка за 03:53 хвилини до кінця зустрічі – 97:91 – здавалося, що справу зроблено.

Однак після тайм-ауту «Вінницькі Зубри» двічі поспіль влучили здалеку, перевернувши усе з ніг на голову – 97:97. Команди йшли нога в ногу до останніх секунд зустрічі, але у вирішальний момент поєдинку більш холоднокровними виявилися саме «Зубри», які змогли відбити останню атаку кропивничан і відстояти перевагу в три очки – 106:103.

У неділю результативними діями у складі «Золотого Века» відзначилися Антон Мельнік (другий поспіль перформанс від Антона – 48 очок, 15 підбирань), Олександр Дробязко (дабл-дабл – 15 очок, 10 підбирань), Богдан Сосой (дабл-дабл – 10 очок, 10 передач), Олександр Хапун (10 очок), Артур Коміссаров (9 очок, 2 підбирання), Іван Рибченко (7 очок, 3 підбирання), Богдан Такченко (4 пункти, 5 підбирань).