«Золотой Век» розгромив «Рух Молоді»

141

У першій грі 4-го туру чемпіонату України в Першій лізі кропивницькі баскетболісти у рідних стінах не залишили шансів білоцерківському «Руху Молоді Спортліцею» – 82:53 (29:16, 17:16, 26:13, 10:8).

Підопічні Андрія Бабенка традиційно потужно розпочали поєдинок. Уже в дебюті зустрічі завдяки вдалим діям у нападі Антона Мельніка кропивничани повели в рахунку – 4:0. Грізною зброєю господарів у першій чверті звітного протистояння стали дальні кидки, завдяки яким «золоті» досить швидко забезпечили собі комфортну перевагу в рахунку.

«Трьошки» Івана Рибченка, Антона Мельніка, а також два точних дальніх кидки Богдана Сосоя фактично не залишили гостям шансів на успіх у стартовій десятихвилинці – 29:16.

Однак такий перебіг подій на майданчику аж ніяк не знітив білоцерківський колектив, який славиться своєю непоступливістю. У другій чверті гості зусиллями добре відомого кропивницьким вболівальникам досвідченого Андрія Чайки частково змогли нав’язати «золотим» боротьбу. Зокрема, екс-гравець «Золотого Века» на початку періоду віддав декілька важливих результативних передач, які допомогли білоцерківцям скоротити відставання в рахунку.

Реакція на успішні дії гостей від наставника «Золотого Века» не забарилася: Андрій Бабенко взяв тайм-аут, який у підсумку допоміг кропивничанам остаточно переломити хід матчу на власну користь і піти на велику перерву із комфортною 14-очковою перевагою – 46:32.

У третій чверті гравці «Золотого Века» продовжили домінувати на майданчику й фактично зняли усі питання щодо переможця. Це дозволило Андрію Бабенку дати в заключній десятихвилинці більше ігрового часу молоді та гравцям ротації. Останні каші не зіпсували, вигравши і четверту чверть та принісши команді остаточну розгромну перемогу.

У суботу результативними діями у складі «Золотого Века» відзначилися Антон Мельнік (дабл-дабл – 25 очок, 15 підбирань), Олександр Дробязко (дабл-дабл – 21 пункт, 11 підбирань), Богдан Сосой (14 очок, 6 передач), Дмитро Баранов (7 очок, 5 підбирань), Олександр Хапун (7 очок, 1 підбирання), Іван Рибченко (5 передач, 3 очки), Юрій Курячий (7 підбирань, 2 очки), Артур Коміссаров (7 підбирань), Богдан Ткаченко (3 очки, 3 підбирання), Андрій Вербовий (1 підбирання) і Дмитро Ходоровський (1 підбирання).