«Золотой Век» у першій кубковій грі перемагає вищоліговий «СумДУ»

220

У першій зустрічі двохматчевого протистояння попереднього етапу Кубку України «золоті» у Кропивницькому здобули перемогу над представником Вищої ліги – сумським БК «СумДУ» – 75:70 (21:21, 19:19, 15:17, 20:13).

Зазначимо, обидва матчі попереднього етапу кубку за домовленістю клубів пройдуть у Кропивницькому. У суботньому матчі номінальними господарями майданчика стали саме сумчани. Втім, підопічні Андрія Бабенка своєю грою не дозволили гравцям «СумДУ» почуватися наче вдома. Кропивничани дали справжній бій сумській команді, вирвавши перемогу вже у заключному періоді гри.

Власне, перша половина зустрічі пройшла в рівній боротьбі, що красномовно засвідчує результат перших двох десятихвилинок. На велику перерву команди пішли за рахунку – 40:40.

У непоступливій боротьбі пройшла й третя десятихвилинка зустрічі, наприкінці якої сумчани завдяки влучанням з-за дуги добре відомого кропивницьким вболівальникам Микити Мизя, а також Ігоря Стародуба відірвалися у рахунку на 7 очок – 57:50. Андрій Бабенко відразу взяв тайм-аут, після чого вчасно свій трьохочковий влучив Олександр Дробязко. А вже у наступній атаці ще два пункти до кошика сумчан поклав Антон Мельнік. Це дозволило кропивничанам «не посипатися» і продовжувати нав’язувати вищоліговому колективу свою гру – 55:57.

Старт заключної чверті був за «золотими». Вже у першій атаці Іван Рибченко влучив здалеку й знову вивів номінальних гостей вперед. Сумчани відповіли двома пунктами Микити Мизя. При цьому ще в двох атаках баскетболісти «СумДУ» не влучили здалеку.

Незважаючи на це, до середини чверті сумські баскетболісти все ж володіли невеликою перевагою в рахунку. Однак за 05:15 хвилин до кінця чверті усе з ніг на голову перевернув надважливий трьохочковий від Івана Рибченка, який скоротив відставання «золотих» до мінімуму – 63:64. Після цього епізоду кропивничани зусиллями Дмитра Баранова, який реалізував один штрафний, а також вдалими діями в нападі Антона Мельніка і Олександра Дробязка змогли вийти вперед у рахунку. При цьому у заключні хвилини матчу хлопці Андрія Бабенка напрочуд надійно діяли в захисті, що дозволило відстояти невелику перевагу в рахунку.

Крапку у першому поєдинку після тайм-ауту Андрія Бабенка поставив Іван Рибченко, який знову дуже вчасно (в передостанній атаці «золотих») влучив з-за дуги, встановивши остаточний результат на табло – 75:70!

У суботу результативними діями у складі «Золотого Века» відзначилися Олександр Дробязко (дабл-дабл – 26 очок, 11 підбирань), Антон Мельнік (22 очки, 9 підбирань), Іван Рибченко (15 очок, 5 підбирань), Богдан Сосой (9 передач, 5 очок), Дмитро Баранов (5 очок, 7 підбирань), Богдан Ткаченко (2 очки, 3 підбирання) та Олександр Хапун (3 підбирання).

Нагадаємо, завтра, 25 жовтня, команди проведуть матч-відповідь. Початок зустрічі о 12:00. Переглянути матч наживо ви матимете змогу на офіційному YouTube каналі клубу.