«Золотой Век» у видовищному матчі переміг «Кремінь», молодіжка вдруге поступилася «Миколаєву-2»

110

У неділю, 10 лютого, команди Богдана Сосоя і Андрія Бабенка провели у своїх першостях другі матчі туру. Головна команда «Золотого Века» в рамках Вищої ліги на власному майданчику вдруге завдала поразки кременчуцькому «Кременю» – 87:82 (19:14, 21:16, 22:30, 25:22). А «Золотой Век-2» у Першій лізі на виїзді поступився більш досвідченому «Миколаєву-2» – 77:55 (18:7, 18:15, 27:14, 14:19).

Як і днем раніше, у неділю «Золотой Век» і «Кремінь» подарували вболівальникам цікавий і насичений на події матч, інтрига в якому трималася до останніх секунд заключної чверті.  Вигравши першу половину зустрічі – 40:30, у третій десятихвилинці кропивничани фактично втратили усю свою перевагу – 62:60. Тож у заключній чверті «золотим» довелося починати все з початку. Незважаючи на це, у нервовій кінцівці зустрічі краще з хвилюванням на майданчику впоралися саме господарі, які не дозволили кременчужанам здійснити камбек і у підсумку відстояли важливу перемогу.

У неділю у складі «Золотого Века» результативними діями на майданчику відзначилися Олександр Дробязко (19 очок), Богдан Сосой (16 очок), Олексій Масальський (12 очок), Олександр Петров (10 очок), Кирило Панфілов та Ілля Кабацюра (по 11 очок).

У Миколаєві надрезультативний матч у складі «Золотого Века-2» провели Руслан Фортуна і Богдан Ткаченко, набравши по 17 очок. Однак їхніх зусиль виявилося замало для загальнокомандного успіху –  77:55 (18:7, 18:15, 27:14, 14:19) – молодіжка «золотих» повертається з міста корабелів із двома поразками в пасиві.

Прес-служба БК «Золотой Век», фото БК «Миколаїв»