«Золотой Век» в емоційному матчі перемагає «Говерлу»!

353

Команда Андрія Бабенка, поступаючись по ходу домашньої зустрічі івано-франківцям, у підсумку вирвала перемогу в «Говерли-КФВ» – 69:66 (13:22, 16:18, 21:11, 19:15).

Старт першого поєдинку за 9-12 місця Вищої ліги виявився для кропивничан досить напруженим і відверто невдалим. На початку першої чверті «золотим» вкрай складно давалися результативні атаки, у той час як у складі гостей активно і ефективно діяв добре відомий кропивницькій публіці екс-гравець БК «Кіровоград-2» Андрій Калашніков.  До середини стартового відрізку зустрічі гості довели свою перевагу до 8 пунктів – 5:13, чим змусили Андрія Бабенка брати тайм-аут і вносити корективи у гру. Після хвилинної паузи гравці «Золотого Века» заграли активніше, однак страт матчу був все ж таки за «Говерлою» – 13:22.

У другій десятихвилинці господарі продовжили наздоганяти суперників у рахунку. До середини чверті підопічним Андрія Бабенка вдалося впритул наблизилися до «ведмедів», однак на велику перерву команди пішли за лідерства саме івано-франківців – 29:40.

Остаточно переломити хід поєдинку команда Андрія Бабенка змогла вже наприкінці третьої чверті, де за півтори хвилини до кінця періоду «золоті» відновили паритет і навіть вийшли вперед – 49:47. Заключну десятихвилинку обидва колективи провели максимально уважно, а тому йшли «нога в ногу» в рахунку. Саме від того, хто першим помилиться і залежав підсумок першого матчу протистояння. Кропивничани були більш холоднокровними і врешті-решт змогли відстояти мінімальну перевагу – 69:66 – у матчі рівних суперників перемога дістається «Золотому Веку»!

У першому матчі протистояння найрезультативнішими гравцями у складі «золотих» стали Олександр Дробязко (дабл-дабл – 15 очок, 12 підбирань), Олександр Петров (12 очок, 9 підбирань), Микита Мизь (21 очко) і Богдан Сосой (11 передач, 9 очок).

Нагадаємо, матч-відповідь відбудеться за тиждень, 30 березня, відбудеться в Івано-Франківську.