«Золотой Век» вдруге не залишає шансів білоцерківському «Руху Молоді»

172

У другому матчі четвертого туру чемпіонату України серед команд Першої ліги баскетбольний клуб «Золотой Век» на власному майданчику вдруге переконливо переміг суперників із Білої Церкви – 85:36 (21:11, 18:11, 25:3, 21:11).

Як і днем раніше, «золоті» зі старту зустрічі заволоділи ініціативою та повели в рахунку. Три поспіль результативні атаки Богдана Ткаченка, а також вдалі дії в нападі Івана Рибченка, Антона Мельніка і Дмитра Баранова вже до середини чверті забезпечили кропивничанам десять очок переваги. Натомість гостей такий розвиток подій змусив взяти тайм-аут, щоб внести корективи у гру. Однак хвилинна пауза не допомогла білоцерківцям переломити хід поєдинку, який знову складався не на їхню користь – 21:11 – перемога «Золотого Века» у першій десятихвилинці.

У другій чверті характер зустрічі не змінився: господарі продовжували йти вперед і збільшувати перевагу в рахунку, тоді як гостям дедалі важче було долати оборонні редути команди Андрія Бабенка. А трьохочковий у виконанні Анона Мельніка разом із сиреною, що сповіщала про закінчення першої половини гри забезпечив кропивничанам +17 очок переваги – 39:22 – шансів на камбек у білоцерківців майже не залишалося.

У третій чверті «золоті» остаточно зняли всі питання щодо переможця в другій зустрічі, дозволивши гостям заробити за період всього три пункти – 25:3. Тому як і в суботньому поєдинку, у четвертій десятихвилинці черговий шанс проявити себе отримали молоді гравці команди, які, зазначимо, знову вдало ввійшли в гру і довели матч до другої розгромної перемоги – 85:36.

У неділю результативними діями у складі «Золотого Века» відзначилися Олександр Дробязко (дабл-дабл – 12 очок, 14 підбирань), Антон Мельнік (13 очок, 6 підбирань), Богдан Ткаченко (14 очок, 4 передачі), Дмитро Баранов (11 очок, 4 підбирання), Богдан Сосой (9 передач, 3 підбирання), Юрій Курячий (8 очок, 4 підбирання), Артур Коміссаров (8 очок, 2 підбирання), Олександр Хапун (7 очок, 4 підбирання), Іван Рибченко (7 очок, 4 підбирання), Дмитро Ходоровський (3 очки), Андрій Вербовий (2 пункти, 2 передачі).