«Золотой Век» вдруге розгромив «Одесу-2»

253

У повторному матчі 3-го туру чемпіонату України серед команд Першої ліги (Група 2), баскетболісти «Золотого Века» здобули другу впевнену перемогу над одеським БК «Одеса-2» – 74:58 (17:9, 30:13, 15:16, 2:20).

У першій чверті другого поєдинку «золоті» знову взяли перебіг подій на майданчику під свій контроль. На початку гри одесити намагалися давати гідну відповідь більш досвідченому супернику і не відпускати господарів у значний очковий відрив. Однак разом із сиреною, яка сповіщала про закінчення першої десятихвилинки, Антон Мельнік влучив з-за дуги й все ж забезпечив кропивничанам комфортні 8 очок преваги – 17:9.

Другу чверть золоті розпочали з «трьошки» Богдана Сосоя. Після чого фактично з кожною атакою збільшували очковий гандикап, тоді як одеситам результативні дії на майданчику давалися вкрай складно. Відтак, на велику перерву команди пішли за рахунку – 47:22, що фактично вирішувало долю переможця другого матчу кропивницько-одеського протистояння.

Після перерви характер зустрічі не змінився: кропивничани повністю контролювали хід поєдинку. У заключній чверті ігровий час у складі «золотих» отримали усі молоді гравці команди, для яких такі матчі – чудова нагода набратися досвіду і відчути рівень змагань чемпіонату України в Першій лізі.

У неділю результативними діями у складі «Золотого Века» відзначилися Олександр Дробязко (21 очко, 8 підбирань), Богдан Сосой (21 очко, 7 передач), Богдан Ткаченко (12 очок, 5 передач), Антон Мельнік (7 очок, 5 підбирань), Дмитро Баранов (6 очок, 3 підбирання), Іван Рибченко (2 підбирання, 2 передачі), Андрій Вербовий (1 підбирання), Дмитро Ходоровський (2 очки, 2 підбирання), Артур Коміссаров (1 підбирання), Юрій Курячий (4 очки, 3 підбирання), Олександр Хапун (4 підбирання, 2 передачі).