«Золотой Век» впевнено переграв одеську «Біпу-2»

113

У першій грі другого туру чемпіонату України серед команд Першої ліги кропивницький баскетбольний клуб «Золотой Век» на виїзді не залишив шансів одеському «СДЮСШОР-ЮГ БАСКЕТ-БИПА-2» – 118:67 (23:22, 34:8, 23:23, 38:14).

На жаль, через технічні проблеми одесити не транслювали матч в режимі онлайн на своєму YouTube-каналі. На цьому негативні новини для кропивницьких вболівальників закінчуються. Адже гравці «Золотого Века» своє завдання на матч виконали «на відмінно», здобувши важливу і впевнену перемогу!

Вже у другій чверті звітного протистояння досвідчені кропивничани вирішили долю переможця в першій грі, декласувавши одеситів – 34:8. Оговтатися від такого удару господарі, які фактично на рівних протистояли «золотим» у перші десять хвилин зустрічі, так і не вдалося.

Після великої перерви підопічні Андрія Бабенка продовжували контролювати хід поєдинку, який без проблем довели до розгромної перемоги. Природно, за таких обставин, головний наставник кропивничан у порівнянні з попереднім матчем дав більше ігрового часу молоді. Зокрема, черговий шанс отримав Артур Коміссаров, який записав сьогодні до свого активу 6 очок та 3 підбирання.

Найрезультативнішими ж гравцями у складі «Золотого Века» традиційно стали Олександр Дробязко (дабл-дабл – 41 очко, 13 підбирань), Антон Мельнік (дабл-дабл – 33 очки, 11 підбирань), Богдан Ткаченко (10 передач, 9 очок), Іван Рибченко (13 очок), Богдан Сосой (9 передач, 8 очок), а також Дмитро Баранов (8 очок, 4 передачі), який повернувся «в обойму» команди Андрія Бабенка.

Нагадаємо, завтра, 18 жовтня, команди зіграють другий матч туру. Початок зустрічі о 12:00.