«Золотой Век-2» поступився запорізькому «Металургу»

1065

У першому домашньому поєдинку другого туру чемпіонату України у першій лізі команда Андрія Бабенка поступилася запорізькому «Металургу» – 98:115 (21:26, 24:31, 27:24, 26:34).

Уже у дебюті зустрічі зусиллями Руслана Фортуни і Олександра Петрова кропивничани заволоділи ініціативою та повели у рахунку. На це гості відповіли своїми результативними атаками і досить швидко нівелювали перевагу господарів. Далі розпочалася гра на зустрічних курсах, до кожна з команд із перемінним успіхом володіла перевагою. Втім, кінцівку чверті запоріжці відіграли уважніше, підловивши гравців «Золотого Века-2» на декількох помилках і вийшовши вперед – 21:26.

З перших секунд другої чверті хлопці Андрія Бабенка взялися наздоганяти суперників у рахунку. Однак інколи надмірне бажання заважало кропивницьким баскетболістам вдало реалізовувати свої нагоди. Помилок «металурги» майже не пробачали, а тому у другій десятихвилинці збільшили свою перевагу до 12 очок – 45:57.

Після великої перерви господарі заграли активніше і впритул наблизилися до гравців «Металургу», скоротивши відставання до 9 пунктів. Доля поєдинку традиційно вирішувалася у заключній чверті, яку впевненіше провели запоріжці. Реалізувавши декілька дальніх кидків, гості фактично вбили інтригу у протистоянні і відстояли переможний результат – 98:115 (21:26, 24:31, 27:24, 26:34). У складі «Золотого Века-2» сьогодні варто відзначити досвідченого Олександра Петрова, який набрав за гру 40 очок, викликаного на допомогу із головної команди Микиту Мизя (18 очок) і Руслана Фортуну (16 очок), а також Олега Фустія (12 очок).

Нагадаємо, завтра, 19 листопада, команди проведуть другу гру туру. Початок зустрічі о 12:00.