«Золотой Век-2» розпочинає сезон із перемоги над «Інваспортом-2»

489

Молодіжка Андрія Бабенка в першому матчі сезону у непростому поєдинку здолала дніпровський «Інваспорт-2» – 68:61 (18:12, 18:15, 13:22, 19:12).

Перед початком чемпіонату головний тренер «Золотого Века-2» Андрій Бабенко неодноразово наголошував: «Після того, як команду залишили лідери, вчорашні дебютанти повинні перебрати ці функції на себе». І, як бачимо, у дублю «золотих» все ж таки є кому вести партнерів за собою, а команду до нових перемог. Дебютний матч у новому сезоні 2018/2019 років у Першій лізі по праву можна назвати бенефісом капітана молодіжки Руслана Фортуни (20 очок), новачка команди Богдана Ткаченка (19 очок) і добре відомого вболівальникам «Золотого Века-2» Євгена Саламахи (14 очок). Ці баскетболісти на трьох принесли команді 53 пункти, схиливши у підсумку шальки терезів на користь кропивницької команди.

У цілому ж варто зазначити, що гра справді виявилася досить напруженою і бойовою, що й відобразив підсумковий рахунок на табло. Краще гру розпочали саме підопічні Андрія Бабенка, забезпечивши собі за підсумком стартової десятихвилинки 6 очок переваги. У другій чверті господарі продовжували йти вперед і лідирувати в матчі, однак дніпровці не відпускали «золотих» занадто далеко в рахунку. Вся боротьба була попереду, а ключові події в грі сталися вже у другій половині матчу.

У третій чверті гостям вдався камбек, а відтак шанси на успіх у першому матчі стали фактично рівними – 49:49. І за такої досить нервової боротьби у вирішальний момент зустрічі команда Андрія Бабенка знову продемонструвала свій характер і бійцівські якості, здобувши таку важливу першу перемогу в новому чемпіонаті –  68:61 (18:12, 18:15, 13:22, 19:12)!

Нагадаємо, завтра, 28 жовтня, команди проведуть другу гру туру. Початок зустрічі о 12:00. Місце проведення: спортивний зал ФФВ ЦДПУ ім. В. Винниченка (вул. В. Пермська, 3). Вартість квитків: вхід на трибуну – 15 грн, на балкон – 10 грн. Чекаємо вас на іграх «Золотого Века»!