«Золотой Век» програв перший кубковий матч у Черкасах

1263

У першому поєдинку 1/8 фіналу кубку України баскетбольний клуб «Золотой Век» на виїзді поступився «Черкаським Мавпам» – 93:69 (23:20, 26:11, 21:22, 23:16).

Досвідченіші черкащани прогнозовано впевнено почали поєдинок і вже до середини першої чверті відірвалися від гостей на 6 очок. Втім внесені Георгієм Ступенчуком по ходу гри корективи, а також вдалі дії на майданчику Олександра Дробязка дозволили кропивничанам скоротити відставання і за три хвилини до кінця стартової десятихвилинки навіть вийти вперед – 14:15. Однак втримати мінімальну перевагу гравцям «Золотого Века» не вдалося. На першу перерву команди пішли за рахунку – 23:20 – на користь «Черкаських Мавп».

У другій чверті господарі продовжили йти вперед, поступово збільшуючи очковий гандикап. Кропивницька команда намагалася гідно протистояти досвідченішому супернику, але і вдало діяти проти легіонерів черкаського клубу вдавалося із перемінним успіхом. Як наслідок, першу половину гри «Черкаські Мавпи» закінчили із комфортними 49:31 на табло.

Після перерви характер гри не змінився. Господарі продовжували володіти перевагою, а підопічні Георгія Ступенчука намагалися будь-що скоротити відставання у рахунку. Кропивничани навіть виграли третю чверть – 21:22, що, втім, особливо не вплинуло на загальний хід поєдинку. Заключний період гри знову був за «Черкаськими Мавпами» – 23:16, які у підсумку відсвяткували впевнену перемогу у першій зустрічі двохматчевого протистояння – 93:69 (23:20, 26:11, 21:22, 23:16).

Найрезультативнішими гравцями «Золотого Века» у матчі проти «Мавп» стали Олександр Дробязко (16 очок), Сергій Юрченко і Володимир Цибін (по 9 пунктів). У складі черкащан нестримним був американський легіонер Марвін Джефферсон, який набрав за гру 24 очки.

Нагадаємо, матч-відповідь 1/8 фіналу кубку України команди проведуть 14 грудня у Кропивницькому.