«Золотой Век» у напруженому поєдинку перемагає «СумДУ»

1325

Команда екс-наставника кропивничан Андрія Бєлозерського дала справжній бій хлопцям Георгія Ступенчука, але останнє слово у зустрічі було саме за гравцями «Золотого Века» – 89:78 (18:18, 17:22, 33:20, 21:18).

Із перших секунд суботнього протистояння гості показали, що кропивничанам не слід чекати легкої прогулянки. Після стартової серії помилок у виконанні гравців обох команд лідер сумчан Ігор Стародуб вперше у зустрічі влучив здалеку, вивівши свою команду вперед вже у дебюті стартової десятихвилинки. Варто відзначити, слобожани діяли на досить високих швидкостях і на вдалі дії «золотих» відповідали своїми не менш результативними контрвипадами. Як підсумок, перша чверть пройшла за абсолютно рівної гри, що й засвідчив результат на табло – 18:18.

У другій десятихвилинці хід поєдинку особливо не змінився. Гравці «СумДу» за рахунок характеру і бійцівських якостей раз за разом створювали проблеми господарям і у підсумку пішли на велику перерву в ролі лідерів – 22:17. Загалом слід сказати, що саме характером і зарядженістю на боротьбу славляться усі команди, які очолює Андрій Бєлозерський. Водночас і у хлопців Георгія Ступенчука із усіма цими компонентами гри немає жодних проблем, що вони красномовно продемонстрували у третій чверті. Третій період гри розпочався із «трьошки» капітана команди Богдана Сосоя, яку не менш ефектним і ефективним дальнім кидком закріпив – Дмитро Антонець – 47:43 – господарі знову вийшли вперед. І навіть тайм-аут не допоміг сумчанам оговтатися від такої швидкої зміни ситуації на майданчику. А господарі, відчувши «запах крові», заволоділи ініціативою і змогли виграти третю десятихвилинку з різницею у 13 пунктів – 33:20.

У заключному періоді гри гості не полишали думок наздогнати суперників у рахунку. Однак впевнені дії кропивничан щоразу нівелювали загрозу від сумських баскетболістів, які до цього моменту гри вже суттєво підсіли фізично. У підсумку підопічні Георгія Ступенчука спокійно відстояли свою перевагу і здобули перемогу у досить непростому матчі – 89:78 (18:18, 17:22, 33:20, 21:18).

Найрезультативнішими гравцями у складі «Золотого Века» стали Богдан Сосой (14 очок, 10 передач) і В’ячеслав Моторчук (16 очок, 10 підбирань), які оформили дабл-дабл, а також Дмитро Антонець (22 очки), Сергій Юрченко (16 очок) і Максим Козловець (14 очок).

Нагадаємо, завтра відбудеться повторна гра команд. Початок зустрічі о 12:00. Місце зустрічі незмінне – спортзал ФФВ ЦДПУ ім. В. Винниченка. Вхід вільний.