«Золотой Век» здобуває дві перемоги над непоступливим «СумДУ»

1312

У повторній грі 10-го туру чемпіонату України у Вищій лізі (Група 1) команда Георгія Ступенчука вдруге зламала опір сумського БК «СумДУ» – 120:88 (30:28, 32:28, 21:17, 37:15).

Майже половину недільного поєдинку команди провели у рівній боротьбі, по черзі володіючи перевагою на майданчику. Найважчою для «золотих» виявилися друга десятихвилинка, у ході якої гості декілька разів виходили вперед і навіть відірвалися у рахунку на п’ять очок. Втім, після тайм-ауту Георгія Ступенчука кропивничани швидко віднайшли свою гру і відновили паритет у зустрічі. А завдяки декільком точним дальнім влучанням Олексія Масальського і Максима Козловця, на велику перерву «Золотой Век» пішов у якості лідера – 62:56.

Дебют третьої чверті кропивничани однозначно можуть записати собі в актив, адже протягом декількох хвилин довели свою перевагу в рахунку до десяти очок. Тайм-аут Андрія Бєлозерського не допоміг сумчанам повернутися у гру. Натомість гравці «Золотого Века» продовжили облогу сумського кільця і досить швидко зняли питання стосовно переможця другої гри. У заключному періоді поєдинку господарі зловили кураж, раз за разом влучаючи з-за дуги, і розриваючи захист слобожан власними швидкими атаками.

Як наслідок, завдяки результативним діям на майданчику Максима Козловця (23 очки), Олексія Масальського (21 очко), Владислава Унгуряна (20 очок), Богдана Сосоя (19 очок), Сергія Юрченка (11 очок) і В’ячеслава Моторчука (10 очок) команда Георгія Ступенчука здобула другу впевнену перемогу над традиційно непоступливим суперником.