Головний тренер «Золотого Века» Андрій Бабенко підбив підсумки своєї роботи з головною командою у заключній частині чемпіонату, прокоментував ігри проти «Черкаських Мавп-2» та похвалив своїх хлопців за самовіддачу.

У першій грі, вважаю, нам не вистачило настрою на гру. Ми повністю програли боротьбу під кошиком, що й призвело у підсумку до такого результату. Сьогодні ми виграли більшість єдиноборств, відіграли надійно у захисті, що й дозволило нам перемогти. Я вдячний хлопцям за самовіддачу, яка була у них сьогодні на найвищому рівні. Це те, чого нам не вистачило у першій грі в Черкасах.

Завдання-максимум, яке ставилося по ходу сезону перед оновленою командою – посісти 9 місце у чемпіонаті – ми, на жаль, не виконали. Втім, я вважаю, що за цей час команда стала більш монолітною, цілісною. Так, десь нам не вистачало впевненості, десь не вистачало досвідчених гравців на певні позиції, не вистачало другого номера. Але, думаю, в подальшому шукатимемо гравців для підсилення та закриватимемо проблемні позиції.

На рахунок майбутнього команди, мого майбутнього на тренерському містку поки говорити зарано. Це питання не до мене, а до президента клубу Сергія Сухого. Користуючись нагодою, хотів би подякувати Сергію Олександровичу за терпіння і віру в нас та, звісно, всебічну допомогу. Думаю, найближчим часом відбудеться зустріч керівництва клубу з командою, де ми підіб’ємо підсумки, і вирішуватимемо, як будемо рухатися далі.

 

Прес-служба БК «Золотой Век»