Андрій Бабенко: «Намагатимемося пройти в чемпіонаті якомога далі»

788

Головний тренер кропивницького БК «ЗОЛОТОЙ ВЕК-ФФВ ЦДПУ-КДЮСШ-4» Андрій Бабенко підсумував виступи команди в груповому раунді чемпіонату в Першій лізі, а також розповів, які завдання стоять перед командою в раунді плей-оф.

– Дякую всім, хто був з нами протягом першої половини чемпіонату. Дякую президенту, який повірив в нас. Саме завдяки вашій підтримці ми змогли пройти цю дистанцію без поразок. А це для нас було пріоритетною ціллю на першу половину сезону в Першій лізі. Далі завдання для нас залишаються незмінними – перемагати у кожному матчі й радувати наших вболівальників видовищною та змістовною грою. Президент клубу Сергій Олександрович Сухий не ставив перед нами задачу за будь-яку ціну перемогти в чемпіонаті. Адже наразі нашому молодому колективу куди важливіше рости і прогресувати. Втім ми, як команда, самі поставили перед собою найвищі цілі й будь-що намагатимемося їх виконати.

– Останній тур групового етапу додав вам «головного болю» у вигляді травм провідних виконавців…

– Так, останній тур у Білій Церкві видався безкомпромісним. БК «Рух Молоді-Спортліцей» до останнього боровся за вихід в плей-оф, тому гравці грали дуже жорстко. Інше питання в тому, що й арбітри дозволяли так діяти господарям. Як наслідок – травми пальців рук отримали Олександр Дробязко і Руслан Фортуна. Якщо говорити про Руслана, у нього перелом зі зміщенням і він вибув мінімум на півтора місяці. З Олександром є надія, що не все так погано. Наразі він проходить обстеження і про терміни його відновлення буде відомо трохи пізніше. Однак почувається гравець добре й повний бажання повернутися у стрій якомога швидше.

– Чи відомий вже календар плей-оф і наступні суперники «Золотого Века»?

– Жеребкування наступного раунду у ФБУ відбудеться 11-го березня – тоді й дізнаємося, з ким гратимемо далі. Не у всіх групах ще визначилися усі учасники плей-оф, тому нам залишається чекати. У будь-якому випадку, хто б нам далі не попався, готуватимемося максимально серйозно і гратимемо виключно на перемогу, щоб пройти в турнірі якомога далі.

 

Прес-служба БК «Золотой Век»