Головний тренер баскетбольного клубу «Золотой Век», кропивницької КДЮСШ-4-ЗОЛОТОЙ ВЕК, а тепер ще й помічник головного тренера кадетської збірної України U-14 Андрій Бабенко поділився останніми новинами із табору збірної. Крім того, наставник «золотих» оцінив роботу на першому зборі трьох своїх вихованців Остапа Пашолока, Романа Потєєва та Євгена Непокритого.

– Наразі ми завершуємо перший навчально-тренувальний збір, який був для нас свого роду ознайомчим, – каже Андрій Леонідович. – Ми переглянули першу групу гравців, триває робочий процес, відбір кандидатів. Щодо наших кропивницьких юнаків, то, звісно, вони стараються і продовжують боротьбу за місце в основній обоймі цієї збірної. Поки вони нічим не гірші і не кращі інших кандидатів, усі хлопці підтверджують свій рівень. Сьогодні ще зарано говорити про остаточний склад збірної, який поїде на міжнародний турнір. Усі працюють, і кожен має свій шанс. Продовжуємо роботу, – наголосив помічник головного тренера кадетської збірної України (U-14) Олександра Ворони Андрій Бабенко.

Нагадаємо, до складу збірної України U-14 викликано трьох кропивничан Остапа Пашолока, Романа Потєєва та Євгена Непокритого. Наставника «юних золотих» Андрія Бабенка назначено другим тренером збірної U-14. В рамках підготовки до міжнародного турніру, який відбудеться з 18 по 21 серпня в Словенії, кадетська збірна України зараз проводить перший навчально-тренувальний збір у Запоріжжі. Із 4 по 15 серпня на юних збірників чекає другий збір у Пущі-Водиці.

Пресслужба БК «Золотой Век»