Головний тренер «Золотого Века-2» Андрій Бабенко розповів про кадрові зміни, які відбулися у складі команди, а також про хід підготовки дублю «золотих» до нового сезону в Першій лізі.

– Команду залишили Олександр Петров і Микита Мизь, які підсилили основний склад «Золотого Века». При цьому ще деякі наші гравці – Іван Рибченко, Руслан Фортуна і Ярослав Поярков – також залучатимуться на ігри основи. Владислав Лукінський перейшов у БК «Київ-Баскет». А Євген Мутель і Костянтин Фомічов через зайнятість на основних роботах у цьому сезоні, на жаль, нам допомогти не зможуть, – каже тренер і нагадує, що дубль «золотих» зусиллями президента клубу Сергія Сухого і начальника відділу фізичної культури та спорту міської ради Сергія Колодяжного отримують кошти лише на проїзд і харчування, але основоної зарплатні не отримують. – Таким чином, з минулорічного складу у нас залишилося лише п’ять виконанців. Виходить так, що вчорашні дебютанти і здебільшого резервісти тепер будуть ветеранами, і саме вони поведуть оновлену команду за собою. Це і Руслан Фортуна, і Євген Саламаха, і Олександр Хапун, і Андрій Вербовий, і, звісно, Іван Рибченко.

З одного боку важко сприймати такі зміни у складі, а з іншого – це і є нашою головною метою на кожен наступний сезон – підготовка молодих і виведення на новий, вищий рівень більш досвідчених гравців. У підсумку, минулого сезону нам це вдалося. Причому ми ще й вийшли у плей-оф і зайняли високе підсумкове місце у Першій лізі.

Щодо новобранців «Золотого Века-2», Андрій Бабенко зазнчив наступне:

– Поповнили наші ряди п’ять чоловік: Ярослав Поярков (2003 р.н.), Артур Мизь (2002 р.н.), Дмитро Холодовський (2001 р.н.), а також вихованці світловодської школи баскетболу, тренера Володимира Лисака – Микита Бурлака і Богдан Ткаченко.

– Про підготовку до нового сезону

Готуватися до нового чемпіонату ми розпочали 15 серпня. Особливу увагу відразу звернули на фізпідготовку гравців. З першого вересня почали працювати в залі. Намагаємося заново створити колектив. Стартуємо приблизно в середині жовтня, але календаря поки немає і точних даних про суперників теж. То ж про завдання за такої ситуації говорити поки зарано і досить складно. Підготовка кадрів для головної команди? Так, це наше основне завдання. У чемпіонаті, думаю, як і минулоріч, ми ставитимемо цілі самі перед собою.

 

Прес-служба «Золотой Век»