Головний тренер «КДЮСШ-4 Золотой Век» Андрій Бабенко проаналізував страт своїх вихованців у Всеукраїнській Юнацькій Баскетбольній Лізі (ВЮБЛ) серед юнаків 2007 року народження.

Вихованці «КДЮСШ-4 Золотой Век», які під керівництвом Андрія Бабенка в минулому сезоні стали чемпіонами України у Дивізіоні «Б», продовжують перемагати і в новому сезоні 2018/2019 років.

У першому турі групового етапу, який 19-20 жовтня проходив у Світловодську, юні кропивницькі баскетбольні зірочки здобули дві перемоги і очолили турнірну таблицю групи ЦЕНТР. У п’ятницю, 19 жовтня, юні «золоті» у напруженій боротьбі здобули принципову перемогу над земляками зі Світловодська – 63:60. Ось як Андрій Бабенко прокоментував цей поєдинок:

«Початок цього матчу пройшов під нашу диктовку. Однак вже у середині третьої чверті ми втратили через перебір фолів двох наших основних виконавців. Суперник відчув і побачив для себе можливість створити камбек. І за підтримки трибун, які часом відверто негативно вели себе по відношенню до наших гравців, господарі пішли вперед. І хоча нерви були на межі, ми все ж таки змогли втримати переможний результат», – відзначив наставник.

Наступного дня, 20 жовтня, команда Андрія Бабенка здобула дві впевнені перемоги, подужавши БК «Черкаські Мавпи» – 61:40 та ДЮСШ (Миргород) – 73:31. Після перемоги над черкащанами та виходом на перше місце в групі тренер кропивничан розказав наступне:

«З «Мавпами» навпаки – ми стартували досить погано і лише до кінця першої половини зустрічі змогли вийти вперед. Але суттєво відірватися в рахунку і остаточно забезпечити собі перемогу нам вдалося тільки в середині четвертої десятихвилинки». Або ми не встигли відновитися після першої гри, або недооцінили суперника, але гра вийшла важкою. Уся турнірна боротьба попереду і Черкаси однозначно не можна списувати з рахунків. «Черкаські Мавпи», власне, і прийматимуть нас у наступному турі, і в цілому їхня команда досить швидко прогресує».

Зазначимо, у новому сезоні юні зірочки Андрія Бабенка виступатимуть у оновленій формі, на якій красуватиметься емблема «КДЮСШ-4 Золотой Век».

– Так, нам пошили нову форму. А зусиллями батьків відтепер на ній ще й красуються емблеми і надписи. Усі хлопці просто в захваті. В цілому треба відзначити, що у наших юнаків хороші умови для тренувань. Звісно, не було б зайвим закупити також тренувальні маніжки і спеціальні тренувальні стійки, але над цим питанням ми вже також працюємо. Завдяки клубу, федерації, підтримці батьків ми створили для хлопців хороші умови для їхнього прогресу», – резюмував Андрій Бабенко. І наостанок з посмішкою додав: «Залишилося отримати фінансування для участі в міжнародних турнірах і почати підкорювати нові вершини на міжнародній арені».

Прес-служба БК «Золотой Век»