Чемпіони Першої ліги сезону 2019-2020 років гравці кропивницького баскетбольного клубу «ЗОЛОТОЙ ВЕК-ФФВ ЦДПУ-КДЮСШ-4» привітали вихованців КДЮСШ-4-ЗОЛОТОЙ ВЕК 2007 року народження із здобуттям чергового поспіль чемпіонства у ВЮБЛ! Після церемонії нагородження «юних золотих» головна команда зіграла з гравцями юнацької колективу в пейнтбол.

У неділю, 4 жовтня, на базі пейнтбольного клубу «Степові орли» відбулася «зустріч чемпіонів». Переможці Першої ліги сезону 2019-2020 років баскетболісти «Золотого Века» зустрілися із юними кропивницькими вихованцями КДЮСШ-4-ЗОЛОТОЙ ВЕК. Привід для баскетбольного свята був особливий: «юні золоті» у минулому сезоні захистили титул чемпіонів ВЮБЛ, і саме минулої неділі хлопці отримували довгоочікувані золоті медалі.

Після усіх офіційних заходів гравці головної команди Андрія Бабенка зіграли проти юних вихованців Андрія Леонідовича у пейнтбол! Емоційне дійство баскетбольна родина «Золотого Века» зафіксувала на фото та відео.

– Було дуже приємно провести час із нашими чемпіонами! Активно відпочили, повеселилися. Ну а головною подією дня, звісно, стало нагородження наших юнаків! Разом із батьками щиро радіємо за наших хлопців і вкотре переконуємося в тому, що у нас зростає справді талановита молодь, – поділився емоціями після зустрічі капітан та граючий тренер «Золотого Века» Богдан Сосой.

Від імені президента клубу Сергія Олександровича Сухого хотілося б подякувати нашим юнакам, їхнім батькам за виконану роботу. Хлопці повністю віддавалися на тренуваннях та в іграх, зазнавши за останні декілька сезонів всього однієї поразки. Та й то у матчі, який нічого для нас не вирішував, і де ми грали експериментальним складом. У нашої головної команди зростає достойна зміна, і ми робитимемо усе можливе для того, щоб наші перспективні «зірочки» переросли у справжніх професіоналів. І здобували не менш вагомі нагороди вже на дорослому рівні, – відзначила віце-президент ФБКО, директор БК «Золотой Век» Людмила Сиділо.

Прес-служба БК «Золотой Век»