У Федерації баскетболу України підбили проміжні підсумки виступів команд на першому етапі чемпіонату України серед команд Першої ліги. Крім того, визначили найрезультативніших гравців першої половини чемпіонату, до складу яких потрапили лідери «Золотого Века» Антон Мельнік, Олександр Дробязко та Богдан Сосой. 

Нагадаємо, на новорічну перерву кропивницький «Золотой Век» пішов у статусі лідера Групи 2. Підопічні Андрія Бабенка зіграли 12 матчів, у яких здобули 11 перемог та зазнали однієї поразки. Далі 2-4 місця, які дають право зіграти в плей-оф турніру, наразі займають «Вінницькі Зубри», «Одеса-2» та столичний НУФВСУ.

В індивідуальних статистичних показниках баскетболістів до когорти кращих гравців першого етапу увійшли три лідери «Золотого Века» – Антон Мельнік, Олександр Дробязко і капітан команди Богдан Сосой.

Зокрема, Богдан Сосой – лідер Першої ліги за передачами. За першу частину чемпіонату Богдан виконував у середньому 8,17 передач за матч.

Найбільше підбирань в лізі за 12 матчів зробив Олександр Дробязко – 140 підбирань у 12 матчах.

Друге місце за показниками середньої результативності за матч серед гравців Першої ліги посідає Антон Мельнік – 25 очок.

«За середньою результативність попереду Максим Мочалов з Дружківки – 25,1 очок за матч. Далі по 25 очок за поєдинок мають Євген Бумбур з Тернополя-2, Антон Мельнік з Золотого Вєка та Данило Соколенко з Металурга.

За середньою кількість підбирань також попереду Максим Мочалов. За передачами – Богдан Сосой з Золотого Вєка. У нього 8,17 передачі за матч.

За абсолютними показниками результативності попереду Данило Соколенко з Металурга – 300 очок (12 матчів). За ним Олександр Дробязко з Золотого Вєка – 280 (12), та Максим Мочалов з Дружківки – 251 (10).

Найбільше підбирань зробив Олександр Дробязко з Золотого Вєка – 140 (12 матчів).

За передачами попереду Богдан Сосой з Золотого Вєка – 98 (12 матчів)», – зазначають у ФБУ.

Вітаємо наших баскетболістів та бажаємо їм подальших успіхів та перемог на майданчику!

 

Прес-служба БК «Золотой Век» за матеріалами ФБУ