У другому матчі восьмого туру чемпіонату України в Першій лізі кропивницькі баскетболісти вдруге подужали на власному майданчику суперників із одеської «БІПИ-2» – 101:87 (27:18, 31:24, 33:25, 10:20).

З перших секунд недільної зустрічі підопічні Андрія Бабенка заволоділи ініціативою та повели у рахунку. Як і днем раніше, одесити не збиралися здаватися без бою, а тому нав’язували «золотим» боротьбу на кожній ділянці майданчика. Втім досвід, солідність у командних діях і холоднокровність, з якою у недільному матчі протистояли своїм суперникам кропивничани, вже до великої перерви забезпечили господарям 16 очок переваги – 58:42.

У третій чверті характер гри не змінився. Одесити грали із величезним бажанням, однак рівень баскетболістів «Золотого Века» сьогодні об’єктивно вищий. «Ложкою дьогтю» для команди Андрія Бабенка стала хіба що заключна десятихвилинка зустрічі, яку довірили розпочинати гравцям з меншою ігровою практикою. Однак сьогодні гравці резерву «золотих» невдало увійшли в гру, яку фактично до четвертої чверті вже «зробили» Мельнік, Сосой, Дробязко та компанія – 101:87 – «Золотой Век» продовжує свою переможну серію, але команді, за словами наставника кропивничан, ще є над чим працювати.

У неділю у складі «золотих» на майданчику як завжди «запалювали» Антон Мельнік (дабл-дабл – 25 очок, 15 підбирань), Олександр Дробязко (30 очок, 9 підбирань), Максим Ожегов (16 очок, 7 передач), Дмитро Баранов (11 очок, 6 підбирань), Богдан Сосой (8 передач, 3 очки), Богдан Ткаченко (8 передач, 2 очки), Юрій Курячий (5 очок, 2 підбирання), Іван Рибченко (5 очок), Олександр Хапун (4 очки, 2 підбирання), Андрій Вербовий (1 підбирання).