У понеділок, 26 квітня, баскетбольний клуб «Золотой Век» прийматиме на власному майданчику у Кропивницькому гостей із Рівненщини – сарненський «Маяк» в рамках першого матчу серії за бронзові нагороди чемпіонату України серед команд Першої ліги.

Зазнавши прикрих і не зовсім справедливих поразок у трьохматчевій півфінальній серії від «Хмельницької Політехніки», кропивничани, за словами капітана Богдана Сосоя, докладуть усіх зусиль для перемоги в бронзовій серії. Зазначимо, як і у кропивницько-хмельницькому протистоянні, баскетболісти «Маяка» також провели три матчі півфіналу проти чернівецького «Че-Баскета», де фактично у рівній боротьбі мінімально поступилися чернівецький команді. Відтак на кропивничан чекають два (а за потреби – три) принципові і непоступливі матчі, в яких кожна команда намагатиметься будь-що перемогти і завершити сезон із медальним доробком в активі.

Тож підтримаймо хлопців Андрія Бабенка у понеділок, 26 квітня, у спортивному залі факультету фізвиховання ЦДПУ ім. В. Винниченка (вул. В. Пермська, 3)! Початок матчу о 18:00.

Вартість квитків: вхід на трибуну – 25 грн, на балкон – 15 грн.

УВАГА! Кількість глядацьких місць обмежена до 30% від загальної кількості. Вхід на трибуни можливий лише після температурного скринінгу та за наявності захисної маски! Дотримуємось дистанції та вболіваємо за наших!

Пряма відеотрансляція матчу вестиметься на офіційному YouTube каналі кропивницького клубу, а також на сайті ФБУ: https://www.youtube.com/watch?v=_Do35rC-ZXM&ab_channel=%D0%91%D0%9A%D0%97%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B9%D0%92%D0%B5%D0%BA

 

Пресслужба БК «Золотой Век»