Уже цими вихідними, 15-16 лютого, на кропивницьких любителів баскетболу чекають чергові дві яскраві гри за участю «золотих»! Кропивничани прийматимуть на власному майданчику непоступливих «ВІННИЦЬКИХ ЗУБРІВ». В іграх з вінничанами гравці «Золотого Века» намагатимуться продовжити свою переможну серію в Першій лізі, яка наразі налічує 12 поєдинків.

На підопічних Андрія Бабенка чекають дві складні гри проти одного з лідерів Групи 2. Нагадаємо, у першому колі «золоті» не без проблем подужали «зубрів» у Вінниці. Особливо важко для нашої команди склався перший матч у Вінниці, у якому кропивницькі баскетболісти вибороли мінімальну перемогу – 93:90. У другому матчі туру «золоті» здобули більш впевнену «вікторію» – 92:78.

Завдання для БК «ЗОЛОТОЙ ВЕК» ФФВ ЦДПУ-КДЮСШ-4» залишаються незмінними – перемога в кожній грі. Тому в протистоянні із «зубрами» нашим хлопцям особливо потрібна підтримка рідного вболівальника!

Завітайте у суботу та неділю, 15-16 лютого, на ігри БК «ЗОЛОТОГО ВЕКА» ФФВ ЦДПУ-КДЮСШ-4», які традиційно відбудуться у спортзалі факультету фізвиховання ЦДПУ ім. В.Винниченка.

У суботу, 15 лютого, відбудеться перший матч туру. Початок зустрічі о 18:00. Наступного дня, 16 лютого, команди зіграють другий матч туру. Початок о 13:00.

Вартість квитків: вхід на трибуну – 20 грн, на балкон – 15 грн.v