БК «ЗОЛОТОЙ ВЕК» ФФВ ЦДПУ-КДЮСШ-4» декласував білоцерківський «Рух Молоді»

429

У першому матчі 5-го туру чемпіонату України з баскетболу в Першій лізі «золоті» у рідних стінах камінь на камені не залишили від одного з лідерів Групи 2 білоцерківського «Руху Молоді-Спортліцею» – 117:70 (33:21, 25:15, 30:19, 29:15).

З перших секунд звітного протистояння кропивничани взяли гру під свій контроль. Від матчу до матчу в грі наших баскетболістів чітко простежується, наскільки «золоті» працюють над грою в захисті. В цьому плані суботній поєдинок проти «Руху Молоді» був досить показовим. Вже у дебюті зустрічі господарі провели декілька швидких результативних атак. При цьому надійна гра в обороні дозволила підопічним Андрія Бабенка за декілька хвилин суттєво відірватися від суперників в рахунку, які ще до середини першої чверті змушені були взяти тайм-аут, щоб перебудувати власну гру.

Однак хвилинна перерва гостей не зламала «золотим» плану на гру. Кропивничани продовжували домінувати на майданчику фактично у кожному компоненті гри й ще до великої перерви фактично вирішили питання щодо переможця в першому матчі – 58:36.

У двох заключних чвертях поєдинку кропивничани продовжили «побиття» суперників і в підсумку довели зустріч до надрезультативної і надвпевненої перемоги, яка стала для нашої команди дев’ятою у дев’яти зіграних матчах у нинішньому сезоні в Першій лізі!

У суботу результативними діями у складі господарів відзначилися Олександр Дробязко (дабл-дабл – 32 очки, 19 підбирань), Антон Мельнік (27 очок, 2 підбирання), Богдан Сосой (дабл-дабл – 15 передач, 12 очок), Іван Рибченко (5 очок, 4 передачі), Вадим Огородник (2 очка, 3 підбирання), Олександр Хапун (10 очок, 5 підбирань), Руслан Фортуна (10 очок, 7 підбирань, 7 передач), Богдан Ткаченко (9 очок, 2 підбирання), Артур Коміссаров (8 очок, 1 підбирання) та Юрій Курячий (2 очка, 2 підбирання).

Нагадаємо, завтра, 8-го грудня, команди проведуть другу гру туру, яка стане заключною для кропивничан у 2019 році. Початок гри о 13:00. Підтримаймо наших хлопців в останній грі року!