БК «ЗОЛОТОЙ ВЕК» ФФВ ЦДПУ-КДЮСШ-4» вдома розгромив херсонський «ХДУ-Авто-Плаза»

463

У першому домашньому матчі в рамках чемпіонату України з баскетболу в Першій лізі «золоті» у рідних стінах розгромили херсонський БК «ХДУ-Авто-Плаза» – 98:47 (29:7, 17:27, 26:6, 26:7).

З перших секунд звітного протистояння кропивничани заволоділи тотальною ігровою перевагою, вигравши першу чверть – 29:7. Це дозволило господарям вже у другій чверті зіграти напіврезервним складом й дати більше ігрового часу молоді.

До слова, саме в другій десятихвилинці гості заграли сміливіше й дещо скоротили відставання, програвши у підсумку першу половину зустрічі «золотим» – 46:34.

Однак перевага господарів над своїми суперниками була беззаперечною й після великої перерви. У двох заключних чвертях поєдинку кропивничани продовжили «побиття» суперників і в підсумку очікувано довели справу до розгрому – 98:47.

У суботу результативними діями у складі господарів відзначилися Олександр Дробязко (дабл-дабл – 29 очок, 15 підбирань), Антон Мельнік (18 очок, 6 підбирання), Богдан Сосой (10 очок, 5 передач), Іван Рибченко (5 очок, 4 передачі), Вадим Огородник (1 очко, 1 підбирання), Олександр Хапун (9 очок, 4 підбирання), Руслан Фортуна (10 очок, 4 підбирання), Богдан Ткаченко (8 очок, 4 передачі), Артур Коміссаров (5 очок, 1 підбирання) та Юрій Курячий (3 очка, 5 підбирання).

Нагадаємо, завтра, 23-го лютого, команди проведуть другу гру туру. Початок зустрічі о 13:00. Підтримаймо наших хлопців на їхньому шляху до перемоги!