У матчі-відповіді 1/8 фіналу плей-оф чемпіонату України серед команд Першої ліги команда Андрія Бабенка у непростому матчі вдруге здолала опір представника Групи 3 БК «Калуш-ПНУ» з Івано-Франківщини – 74:62 (19:15, 20:13, 23:15, 12:19).

У другому матчі протистояння калуським баскетболістам фактично нічого було втрачати, а тому вони зіграли на максимумі своїх зусиль. Тому, як і днем раніше, на кропивничан чекав непростий і безкомпромісний поєдинок, який по ходу зустрічі не завжди складався на користь господарів.

Вигравши мінімально стартову чверть, вже на початку другої десятихвилинки «золоті» вимушені були брати тайм-аут, адже гості досить швидко відновили паритет – 21:21. Багато в чому цьому сприяла слабка реалізація дальніх кидків підопічними Андрія Бабенка, у яких трьохочкові в неділю відверто не пішли. Незважаючи на це, подальша активність Максима Ожегова і Богдана Ткаченка ще до великої перерви забезпечили господарям непоганий заділ у вигляді 11-очкової переваги – 39:28. Неприємним епізодом наприкінці другої чверті стало ушкодження Богдана Ткаченка, який у боротьбі (до слова, якої сьогодні було дуже багато на майданчику) невдало приземлився на гомілкостоп. На жаль, продовжити зустріч Богдан так і не зміг.

На початку другої половини поєдинку кропивничани продовжували домінувати на майданчику. Протягом третьої чверті перевага «золотих» декілька разів сягала 20 очок. Однак калуські баскетболісти знову змогли скоротити відставання до тих-таки 11 очок – 62:43, залишаючи собі непогані шанси змінити хід зустрічі вже у заключному відрізку гри.

І в четвертій десятихвилинці гостям справді ледь не вдався камбек: у другій половині заключної чверті калуська команда змогла наблизитися до кропивничан на відстань всього 5 очок – 67:62. У кропивничан через перебір фолів у ці хвилини вибули з гри Антон Мельнік і Максим Ожегов. Андрій Бабенко взяв тайм-аут, щоб трохи заспокоїти хлопців та перебудувати їхню гру. Рішення тренерського штабу відразу дали результат: в наступній же атаці Дмитро Баранов виконав чудовий прохід під кошик, забивши два з фолом і принісши своїй команді 3 очки в одній атаці. А заключне слово сказав Богдан Сосой, який забив не менш важливий двохочковий і поставив фінальну крапку у протистоянні – 74:62 – «Золотой Век» у чвертьфіналі плей-оф!

У неділю результативними діями у складі «золотих» відзначилися Олександр Дробязко (дабл-дабл – 16 очок, 10 підбирань, 2 передачі), Максим Ожегов (17 очок, 7 підбирань), Антон Мельнік (7 очок, 5 підбирань, 4 передачі), Богдан Сосой (13 очок, 6 передач, 3 підбирання), Дмитро Баранов (9 очок, 4 підбирання ,3 передачі), Богдан Ткаченко (6 очок, 3 підбирання), Іван Рибченко (4 очки, 2 підбирання, 1 передача) й Олександр Хапун (2 очки, 1 підбирання).

Зазначимо, в 1/4 фіналу БК «Золотой Век» зустрінеться з переможцем пари КСЛІ-КИЇВ-БАСКЕТ-2 (Київ) – «Харківські Соколи-2-Універбаскет» (Харків). У першому матчі цих команд впевнену перемогу здобули кияни – 85:60.