Кропивницький баскетбольний клуб «Золотой Век» готується до старту нового сезону в чемпіонаті України серед команд Першої ліги. Усі домашні зустрічі кропивничани проводитимуть із вболівальниками, але із суворим дотриманням протиепідемічних заходів, рекомендованих Федерацією баскетболу України.

Як заявила директорка «Золотого Века» Людмила Сиділо, на період карантину у зв’язку з поширенням хвороби COVID-19, клуб дотримуватиметься усіх протиепідемічних заходів, які в додатку до Правил проведення ХХХ Чемпіонату та Кубку України з баскетболу на адресу «золотих» надіслав оргкомітет ФБУ.

– Ми гратимемо із вболівальниками. Детально вивчивши питання і ті рекомендації, які надали нам у ФБУ, ми реалізовуватимемо обмежену кількість квитків на ігри нашої команди.

Справа в тому, що сама реалізація квитків серед вболівальників повинна здійснюватися таким чином, щоб забезпечувалась дистанція в 1,5 метри між глядачами на трибунах. Тобто, ми продаватимемо квитки так, щоб на трибунах забезпечувалась наявність вільних місць спереду, позаду, збоку, по діагоналі (через ряд та 2 місця зліва та справа). Спеціальними наклейками та/або загороджувальною стрічкою окремо визначимо місця та ряди, які не можна буде займати.

Крім цього, на вході до спорткомплексу здійснюватиметься температурний скринінг. Усі приміщення оброблюватимуться спеціальними розчинами та провітрюватимуться. А від вболівальників ми вимагатимемо обов’язкової наявності захисних масок.

Президент клубу Сергій Олександрович Сухий наполіг на тому, щоб дати «зелене світло» нашим вболівальникам, адже команда грає в першу чергу для них. Але у цей досить складний час мусимо чітко дотримуватися усіх цих правил, щоб перебування в залі на баскетбольному матчі не лише приносило задоволення, але й було б цілком безпечним, – наголосила Людмила Сиділо.

Нагадаємо, перший домашній поєдинок у сезоні 2020-2021 років в рамках чемпіонату України в Першій лізі БК «Золотой Век» проведе вже 10-11 жовтня. Підопічні Андрія Бабенка прийматимуть на власному майданчику «Вінницьких Зубрів».

 

Прес-служба БК «Золотой Век»