Дочекалися! Після двотижневої перерви чемпіонат України з баскетболу серед команд Вищої ліги повертається у Кропивницький! У цю суботу та неділю, 3-4 березня, баскетбольний клуб «Золотой Век» прийматиме на власному майданчику суперників із кременчуцького БК «Кремінь-КДЮСШ-2».

– У нас наразі досить рваний календар. Коли два тижні поспіль граєш, а потім стільки ж не маєш ігрової практики, то, звісно, це дається взнаки. Такі перерви між офіційними іграми призводять до того, що у команди втрачається відчуття ритму, – зазначив після двох останніх домашніх перемог над «СумДУ» наставник «Золотого Века» Георгій Ступенчук.

Черговим випробуванням після двотижневої перерви для «Золотого Века» стануть два домашні поєдинки проти непоступливих гравців БК «Кремінь-КДЮСШ-2». На відміну від команди Георгія Ступенчука кременчужани минулими вихідними мали не просто ігрову практику, а провели два напрочуд інтенсивні поєдинки проти лідера першості миколаївського «Ніко-Баскета». Причому у рідних стінах кременчуцька команда одного разу навіть здолала миколаївців, створивши міні-сенсацію туру.

Слід зазначити, що на власному майданчику «Кремінь» постає грізним суперником для будь-якої команди. У першому колі «Золотой Век» за досить суперечливих обставин також зазнав однієї поразки у Кременчуці. Перегравши кременчужан у першій грі туру, «золоті» не вистояли у повторному поєдинку. По ходу другої зустрічі в спортивному залі «Кременя» виникали проблеми з освітленням і роботою табло. Крім того, за словами віце-президента ФБКО, виконавчого директора БК «Золотой Век» Людмили Сиділо, багато спірних ігрових епізодів трактувалися арбітрами не на користь кропивницької команди. Усе це у комплексі не дозволило гравцям «Золотого Века» повернутися до Кропивницького зі стопроцентним результатом.

Відзначимо ще й той факт, що після ігор з миколаївцями кременчужани випередили нашу команду у турнірній таблиці «Групи 1» і наразі ділять із гравцями «Золотого Века» другу сходинку. Однак кропивничани мають дві гри в запасі. А тому остаточно закріпитися на другому місці, а також продовжити переслідувати лідера першості команда Георгія Ступенчука отримає можливість уже цього вікенду.

Тож не пропустіть! У суботу, 3 березня, команди проведуть перший матч туру. Початок гри о 18:00. Наступного дня, 4 березня, відбудеться повторна зустріч команд. Початок матчу о 12:00. Місце проведення поєдинків незмінне – спортзал факультету фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка. ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Завітайте на ігри «Золотого Века» та підтримайте улюблену команду на їхньому шляху до перемоги!