Капітан кропивницького баскетбольного клубу «Золотой Век» Богдан Сосой підсумував виступи «золотих» у першій половині чемпіонату України серед команд Першої ліги, а також привітав кропивничан із наступаючими новорічними та різдвяними святами.

– Богдане, як оціниш виступи команди у першій половині сезону? Чи все заплановане вдалося реалізувати?

– Задоволений тим, що в першій половині сезону ми видали практично максимальний результат, хоча якість своєї гри нам ще є куди підвищувати. Особливо це стосується командних дій в захисті.

– Цього сезону молоді гравці команди отримують ще більше ігрового часу. Як оціниш їх виступи?

– Наші молоді гравці додають з кожним днем, але іноді їм не вистачає впевненості в своїх силах та ігрового, спортивного нахабства! Це той компонент, над яким нашим юнакам ще потрібно попрацювати.

– Коли команда збирається після новорічних свят і починає підготовку до другої частини сезону?

– Довго відпочивати ми не збираємося, оскільки вже в середині січня поновляться ігри чемпіонату. Команда тренувалася до 28 грудня включно, а в новому році ми збираємося вже 4 січня. Адже часу на розкачку фактично не буде. А завдання на сезон у нас найвищі – боротися за перемогу в кожній грі та в чемпіонаті в цілому.

Користуючись нагодою, хочу привітати всіх наших уболівальників з наступаючими святами, побажати здоров’я та успіхів у всіх починаннях! Сподіваюсь побачити всіх на трибунах у 2021-му році! – наголосив Богдан.

Пресслужба БК «Золотой Век»