У Києві завершився шостий тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України серед юнаків 2007 року народження. Із 14 по 17 березня, дві команди з Кіровоградщини – КДЮСШ-4 «Золотой Век» і ДЮСШ «Комети» (Світловодськ) – протистояли одноліткам столичних команд СДЮШОР та «Акули». Протягом чотирьох днів кіровоградські баскетболісти зіграли по чотири матчі, у яких здобули по чотири перемоги відповідно!

Вихованці КДЮСШ-4 «Золотой Век» під керівництвом Андрія Бабенка двічі впевнено здолали суперників із київського СДЮШОРу – 68:34 та 92:41 та київські «АКУЛИ» – 72:34 та 56:35.

Світловодські «Комети» під орудою Володимира Лисака не менш впевнено здолали киян: 56:35 і 45:44 – перемоги над «Акулами» і 74:33 та 78:37 – звитяги над СДЮШОРом.

Зазначимо, у попередньому турі ВЮБЛ кропивницькі юнаки із КДЮСШ-4 «Золотой Век» гарантували собі участь у фіналі ВЮБЛ у Дивізіоні А, який, нагадаємо, у квітні проходитиме у Кропивницькому. Вихованці Андрія Бабенка не програли жодного матчу у сезоні й заслужено вважаються одними із фаворитів майбутнього фіналу ВЮБЛ.

У той же час боротьбу за фінал найпрестижнішого юнацького турніру України ведуть земляки із Світловодська, які мають чудові шанси на потрапляння до фіналу чотирьох.

 

Прес-служба ФБКО