Один із найрезультативніших гравців суботнього поєдинку у складі БК «Золотой Век» Дмитро Антонець проаналізував гру кропивницької команди у матчі проти «СумДУ», а також розповів, за рахунок чого господарі знову виявилися сильнішими за сумських баскетболістів.

– Початок зустрічі видався для нас досить важким. Програючи декілька очок на старті поєдинку, ми швидко вирівняли ситуацію на майданчику. Потім тривалий час йшли із суперником нога в ногу, хоча і поступилися сумчанам декількома очками у другій чверті.

На початку другої половини матчу ми зробили ривок і вийшли вперед, що надломило суперників. І хоч надалі гра все одно була майже рівною, у кінцівці зустрічі сумчани декілька разів промахнулися. Натомість ми свої моменти реалізували. Можливо, десь нам поталанило. Втім, головне, що в решті епізодів ми дотиснули суперників і втримали свою перевагу.

У «СумДУ» хороша команда. Слід відзначити, що до Кропивницького їх приїхало  усього восьмеро. Тобто у них майже не було варіантів для ротації. Тим паче, основне навантаження у сумчан лягає в основному на Ігоря Кривича, Ігоря Стродуба, Сергія Глинчака і двох великих – Олексія Ташкінова та Всеволода Чесака. Ці гравці – їхня ударна сила. І, звісно, під кінець гри вони «наїлися», і ми просто їх перебігали, – наголосив Дмитро Антонець.

Прес-служба БК «Золотой Век»