Головний тренер кропивницького «Золотого Века» прокоментував суботню перемогу над БК «СумДУ».

– Не можна сказати, що гра була для нас легкою. Хотів би звернути увагу ще й на те, що у нас наразі досить рваний календар. Коли два тижні поспіль граєш, а потім стільки ж не маєш ігрової практики, то, звісно, це дається взнаки. Такі перерви між офіційними іграми призводять до того, що у команди втрачається відчуття ритму. Сумчани на минулому тижні грали, а тому виглядали сьогодні справді по-бойовому. Натомість ми два тижні лише тренувалися. Зараз ми з ними зіграємо і знову матимемо двотижневу перерву. А там на нас чекатимуть важкі ігри проти БК «Кремінь».

Сьогодні у перших двох чвертях ми не реалізували досить багато кидків. Дещо збився приціл на дальніх кидках. Але це знову ж таки можна пояснити пошуком ритму гри, який за час паузи було дещо втрачено. Незважаючи на це, грою усіх хлопців я залишився задоволеним. Кожен гравець був на своєму рівні і віддавався грі. Тим паче, що вийшли баскетболісти, які нещодавно відновилися від травм. Зіграли і Макс Козловець, і Влад Унгурян, і Володя Цибін. Зрозуміло, їм було важко відразу увійти у гру, але найголовніше, що вони змогли нам допомогти.

Хотілося б привітати усіх наших уболівальників і президента із цікавою грою та переможним результатом. Ми їм вдячні за несамовиту підтримку. Команді дуже приємно грати і перемагати при заповнених трибунах. Чекаємо на усіх вас завтра, – наголосив Георгій Ступенчук.

Прес-служба БК «Золотой Век»