Головний тренер «Золотого Века» розповів клубній прес-службі про хід відновлення травмованих гравців команди, а також про підготовку «золотих» до заключних ігор в групі проти «Дніпра-2».

– Георгій Олегович, як і у якому складі команда готується до матчів з «Дніпром-2»?

– На жаль, травми поки нас не відпускають. З приємного: Олександр Дробязко почав тренуватися в загальній групі. Але проти «Дніпра-2» він, скоріш за все, ще не зіграє. Так само нам ще не допоможе В’ячеслав Моторчук, який також продовжує відновлюватися після травми. Заліковує невеличке пошкодження і Владислав Унгурян. За таких умов повноцінні тренування проводити фактично неможливо, адже наразі у нас в обоймі всього п’ять-шість виконавців. Відпрацьовуємо кидки, прискорення та стрибки, дали невеличке навантаження на ноги. При цьому хлопців занадто не перевантажуємо, адже через відсутність повноцінної ротації вони і так працюють у досить інтенсивному режимі.

– Чи допоможуть команді наступними вихідними молоді гравці Владислав Лукінський і Руслан Фортуна, враховуючи те, що у молодіжки є невирішені турнірні завдання у Першій лізі?

– Я розраховую на допомогу Влада Лукінського і Руслана Фортуни в іграх проти «Дніпра-2». Але у цьому питанні слід також рахуватися і з планами «Золотого Века-2». Адже наступними вихідними на наш дубль чекають ключові домашні матчі проти «Миколаєва-2». Там в одній грі хлопцям обов’язково потрібно буде перемагати, щоб гарантувати собі вихід у плей-офф Першої ліги. Руслан і Влад є лідерами «Золотого Века-2». Тому якщо Андрій Бабенко дозволить їм зіграти на два фронти, звісно ж, вони отримають ігровий час у складі головної команди. Нам потрібна ротація. А тому на майданчик вийдуть усі, хто готовий буде зіграти.

– Уже розмірковували над тим, хто із суперників може дістатися вам у раунді плей-офф? Кого із команд «Групи 2» хотіли би побачити у своїх суперниках найбільше?

– Про матчі плей-офф ще не думаємо, адже попереду серйозний і непоступливий суперник – «Дніпро-2». Це молода, швидка команда. У дублю дніпрян немає жодних турнірних завдань. Для їхнього тренерського штабу головне награвати молодь. Тому в кожній грі юні гравці «Дніпра-2» намагаються проявити себе і, звісно, викладаються на всі сто відсотків. На фоні наших кадрових проблем ігри проти дніпрян однозначно легкими не будуть. Але нам важливо перемогти і зарядитися позитивними емоціями напередодні протистоянь у плей-офф чемпіонату.

Прес-служба БК «Золотой Век»