Георгій Ступенчук: «Перший матч у Миколаєві ми цілком провалили, а в другому грали на рівних фактично вп’ятьох»

468

Головний тренер «Золотого Века» Георгій Ступенчук проаналізував гру своїх підопічних у двох виїзних матчах в Миколаєві проти одного з фаворитів Групи 1, діючого бронзового призера Вищої ліги БК «Ніко-Баскет». Крім того, наставник кропивничан поділився останніми новинами зі стану «золотих».

– Ігри в Миколаєві були для нас надзвичайно складними з точки зору ротації. Ні для кого не секрет, що ми продовжуємо процес комплектації команди. Поки не готовий грати після травми Олександр Петров. В обох матчах з «Ніко-Баскетом» ми не могли розраховувати на Дмитра Баранова, мав проблеми зі здоров’ям і Юрій Крамар, у якого піднявся тиск. І якщо першу гру ми цілком провалили, то у другому матчі грали на рівних, маючи в обоймі фактично лише п’ять виконавців, – розповів наставник кропивничан і додав, що оптимізму команда не втрачає, а працює з подвійною енергією, щоб вже у наступному турі досягти стовідсоткового результату.

– Стартові ігри проти фаворитів Групи 1 показали потенціал нашої команди. Тепер на нас чекають суперники, які також відчувають дефіцит високих гравців. З ними ми гратимемо, так би мовити, в рівних умовах. Завдяки тритижневій паузі в нашому календарі ми отримали найголовніше – час. За який маємо залікувати наші травми і підійти у всеозброєнні до нових ігор і нових викликів у чемпіонаті, – наголосив Георгій Ступенчук.

 

Прес-служба БК «Золотой Век»