У справжнє спортивне свято перетворився звичайний урок фізкультури для наймолодших учнів кропивницької загальноосвітньої школи №35. Адже в гості до школярів завітали професіональні баскетболісти!

 

Гравці «Золотого Века» Олександр Дробязко, Андрій Куліш, Богдан Сосой і Гліб Бузько разом із віце-президентом ФБКО Людмилою Сиділо провели урок фізкультури для дітей 2010-2011 років народження місцевої школи №35.

 

Учні неабияк зраділи можливості потренуватися під керівництвом баскетболістів «Золотого Века», а тому від бажаючих взяти участь у всіх рухливих конкурсах і вправах просто не було відбою. За такої атмосфери відведений на тренування час пролетів дуже швидко. Наприкінці зустрічі гравці «Золотого Века» подарували учням школи цінні призи – баскетбольні м’ячі від Федерації баскетболу України.

 

– Такі заходи ми проводимо у багатьох школах міста, де існують секції баскетболу, і з дітьми цілеспрямовано займаються тренери місцевої КДЮСШ №4. Учні дуже радіють таким заняттям, власне, як і наші баскетболісти. Адже від цих заходів у всіх нас залишається багато приємних емоцій та спогадів, – розповіла після заходу віце-президент ФБКО Людмила Сиділо.

 

Найближчим часом баскетболісти «Золотого Века» проведуть ідентичні заходи ще в декількох школах Кропивницького. До того ж на кожній такій зустрічі представники клубу дарують майбутнім баскетбольним зіркам м’ячі для тренувань від Федерації баскетболу України. Перший комплект подарунків вже отримали юні баскетболісти – учасники  нещодавнього семінару, який у Кропивницькому для тренерів ДЮСШ міста й області провів тренер БК «Черкаські Мавпи» Василь Івлєв.

 

 

 

 

Прес-служба ФБКО