Кропивницький «Золотой Век» здобув другу розгромну перемогу над «Черкаськими Мавпами-2» – 118:65 (33:13, 22:15, 30:18, 33:19). Незважаючи на дещо нижчий рівень юних «Мавп», кропивничани не «закидали шапками» суперників і віднеслися до звітних матчів із повною серйозністю.

Тим паче, що через переповнений лазарет Георгій Ступенчук використовував у обох поєдинках із черкащанами дещо експериментальний склад. Втім, як і у п’ятницю особливого спротиву збоку «Мавп-2» господарі не відчули. Навіть більше, до середини першої чверті кропивничани вели у рахунку – 19:0! І тільки після другого тайм-ауту, який взяли гості, їм вдалося «розмочити» рахунок і почати набирати очки. Хоч, варто відзначити, протягом усієї зустрічі це їм давалося дуже складно. Натомість гравці «Золотого Века» грали у своє задоволення, відпрацьовуючи власні ігрові схеми та комбінаційну гру.

Найрезультативнішими гравцями у складі кропивничан у суботу стали Богдан Сосой (23 очки, 16 результативних передач) і Сергій Юрченко (26 очок, 10 підбирань), які записали до свого активу дабл-дабл, а також В’ячеслав Моторчук (22 очки), Олексій Масальський (21 пункт) і Дмитро Антонець (15 очок).

Наступні домашні ігри у чемпіонаті «Золотой Век» проведе 17-18 лютого. У гості до кропивничан завітає баскетбольний клуб «СумДУ».

Прес-служба БК «Золотой Век»