Минулорічні чемпіони ВЮБЛ у Дивізіоні Б – юні вихованці Андрія Бабенка із КДЮСШ-4 «Золотой Век» – виходять у фінал ВЮБЛ у Дивізіоні А серед юнаків 2007 років народження! Тріумфувавши у черговому турі в Одесі, наші баскетболісти гарантували собі участь у фіналі найпрестижнішого юнацького турніру в Україні, який у квітні прийматиме Кропивницький!

У п’ятому турі ВЮБЛ, який відбувся 14-17 лютого в Одесі, вихованці КДЮСШ-4 «Золотой Век» двічі впевнено здолали господарів – ОБШ ім.Бєлостенного 48:39 та 55:20 і однолітків із СДЮСШОР ім. Литвака – 43:39 та 40:32.

Відтак, незалежно від того, як кропивничани проведуть решту матчів в рамках Другого групового етапу, вони вже забезпечили собі участь у фіналі чотирьох ВЮБЛ. Зазначимо, окрім команди Андрія Бабенка боротьбу за фінал ВЮБЛ продовжують вести наші земляки зі Світловодська – ДЮСШ «Комети» (тренер – Володимир Лисак).

Зазначимо, за словами віце-президента ФБКО, директора БК «Золотой Век» Людмили Сиділо, фінал ВЮБЛ у Дивізіоні А серед юнаків 2007 років народження відбудеться у Кропивницькому.

– Після переможного туру в Одесі до нас надійшов лист із ФБУ, в якому нам повідомили про те, що фінал цих престижних змагань випала честь приймати саме нашому місту, – наголосила Людмила Сиділо.

 

Прес-служба БК «Золотой Век»