У другому турі чемпіонату України серед команд Першої ліги гравці кропивницького баскетбольного клубу «ЗОЛОТОЙ ВЕК» ФФВ ЦДПУ-КДЮСШ-4» в Одесі вдруге здолали опір місцевого БК «БІПА-Одеса» – 88:69 (24:18, 17:13, 24:16, 23:22). Причому повторна зустріч команд склалася для «золотих» набагато легше, ніж перший поєдинок звітного туру.

На відміну від першого матчу туру, який команди провели у середу, 6 листопада, сьогодні  кропивничани домінували на майданчику більшу частину зустрічі. Красномовно це демонстрував й рахунок на табло: гості відсвяткували перемоги у кожній десятихвилинці й закономірно здобули переконливу перемогу.

Однак капітан команди Богдан Сосой у післяматчевому коментарі клубній прес-службі відзначив, що обидва матчі в Одесі виявилися для «золотих» досить конкурентними, а суперник – непоступливим:

«Ігри видалися важкими. В Одесі хороша зіграна команда, молоді гравці якої б’ються за кожен м’яч, а також мають хорошу ігрову кваліфікацію. Вдвічі приємніше перемагати на виїзді такого суперника. Своєю грою ми намагаємося тішити наших вболівальників і нашого президента Сергія Олександровича Сухого! Хотілося б від імені всієї команди привітати усіх нас з вами із перемогою. До зустрічі на домашніх іграх! Ми віддаємо усі сили із завжди прагнемо перемагати в кожному матчі. Працюємо далі», – наголосив лідер «золотих».

Зазначимо, у четвер, у складі кропивничан черговий надрезультативний матч провів Антон Мельнік, якому до другого поспіль дабл-даблу забракло одного підбирання (31 очко, 9 підбирань). Крім Антона традиційно на високому рівні зіграли Богдан Сосой (дабл-дабл – 11 очок, 11 передач) та Олександр Дробязко (дабл-дабл – 25 очок, 12 підбирань).

Результативним діями у складі «золотих» у другому матчі проти «БІПИ» також відзначилися Богдан Ткаченко (4 пункти, 4 підбирання), Іван Рибченко (5 очок, 2 підбирання), Руслан Фортуна (4 очки, 4 підбирання), Артур Коміссаров (1 пункт, 1 підбирання), Вадим Огородник (2 очки, 2 підбирання) та Олександр Хапун (5 очок, 8 підбирань).

Третій тур чемпіонату в Першій лізі БК «ЗОЛОТОЙ ВЕК» ФФВ ЦДПУ-КДЮСШ-4» також проведе на виїзді, 16-17 листопада. На кропивничан чекає не менш цікаве протистояння у Вінниці проти «ВІННИЦЬКИХ ЗУБРІВ».

 

Прес-служба БК «Золотой Век», фото ОМФБ